הכל לבית כללי צרכנות נבונה

האם כדאי לי לקנות תיק לעגלה גדול או קטן?

תיק לעגלה

אחת הטעויות הקשות ביותר שאנשים עושים זה לקנות מוצר ללא תכנון. תארו לכם כי אתם משפחה של חמש ואתם קונים דירת שלושה חדרים, זה ברור כי הדירה לא תענה על הצרכים שלכם. תארו לכם כי אתם שישה אנשים במשפחה שלכם וכי אתם קונים אוטו לחמישה, זה ברור כי זה מצב אבסורדי. כאשר אנו קונים אוטו או בית אנו חושבים על נושאים אלו וכמעט תמיד נתאים אותם לצרכים שלנו. 

אך גם כאשר אנו קונים מוצר קטן יותר כמו תיק לעגלה אנו צריכים לחשוב על הצרכים שלנו. אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים להחליט זה האם לקנות תיק קטן או גדול? אם כן אין כאן תשובה נכונה וזאת מכיוון שלהורים יכול להתאים גם תיק קטן וגם תיק גדול. לכן חשבו על הצרכים שלכם לפני קניית התיק וכך תבטיחו כי תקנו את התיק המתאים ביותר לכם.

מה כדאי לשים בתיק שאני קונה?

כאשר אנו חושבים על הצרכים של תיק לעגלה אנו צריכים קודם כל לחשוב מה אנו הולכים לשים בו. אם כן זה ברור כי כל אדם יכול לשים דברים אחרים בתיק ובכל זאת יש מוסכמות אשר רבים פועלים על פיהם והורים רבים שמים דברים דומים בתיק.

כך למשל הורים רבים רוצים לשים חיתולים בתיק, תרופות, בגדים להחלפה, מוצצים, ובקבוקי חלב. בסופו של דבר אנו חייבים לחשוב מה אנו הולכים לשים בתיק ועל פי זאת להחליט איזה תיק נקנה. לכן כדאי לשבת בצורה מסודרת עם בן הזוג ולעשות רשימה של הדברים שאנו הולכים לשים בתיק ועל פי הרשימה הזאת להחליט איזה תיק נקנה.

זכרו לא לאבד את התיק

אחד הדברים המעצבנים ביותר זה ללכת עם תיק לעגלה לפארק, לאוטובוס או לרחוב ולשכוח את התיק. אז אנו לא נגיד לכם לשים GPS בתיק אך אנו בהחלט נמליץ לכם לא לשכוח את התיק וזאת מכיוון שבין היתר יש בו דברים חשובים ביותר כמו כסף וארנקים או פלאפונים ולכן עשו הכול בשביל לא לאבד את התיק.

תגיות

פרסום באתר