כללי משפחה ויחסים שירותים מקצועיים

מהם הטרנדים העדכניים לגבי שמלות כלה?

שמלות כלה

לכאורה, שמלת כלה היא פריט קלאסי – אבל בפועל יש לא מעט טרנדים עדכניים בתחום ובהחלט כדאי לשקול לאמץ אחד מהם בדרך לשמלה עכשווית, מעניינת ומחמיאה. בעמוד זה תמצאי פירוט של מספר טרנדים בולטים, אבל בכל מקרה חשוב שתזכרי שהכלל החשוב ביותר לגבי שמלות כלה הוא התאמה מדויקת אלייך – לא רק במידות אלא גם באופי.

שמלות כלה בוהו שיק

הבוהו שיק הפך לאופנתי במיוחד, גם בעיצוב הבית וגם כשעל הפרק בחירת שמלת כלה. המאפיינים העיקריים של הסגנון הלא מתאמץ והלכאורה מרושל (אם כי כמובן שכשמדובר בשמלה לכלה, העיצוב מוקפד במיוחד) הם מראה שכבות, שילוב בדים שקופים, אקססוריז מתאימים וגם אלמנטים סבנטיזיים. עוד מרכיב בשמלת כלה בוהו שיק הוא המראה הנשפך והרך, כזה שמייצר את האשליה כאילו השמלה מרחפת מעל לגוף, נוגעת לא נוגעת בו.

שמלה לא לבנה

טרנד מעניין נוסף הוא שמלת כלה בגוון שאינו הלבן הקלאסי. האפשרויות העיקריות הן ניוד, שמנת, פנינה וקרם, אבל אפשר להתרחק מהלבן אפילו יותר. השמלות הלא לבנות מתאימות בעיקר לכלות שלא רוצות להיראות כמו כולן ולא חוששות להיות יוצאות דופן, ועוד חשוב לציין שגם שמלות אלה משדרות טוהר וחגיגיות כשהן מעוצבות נכון.

שמלות בסגנון אייטיז

אחד הדברים היפים באופנה הוא שהיא חוזרת על עצמה. בהקשר של שמלות כלה ניתן לזהות מגמה של חזרה לשנות השמונים העליזות – עם שמלות כלה עם המון טול, עם כתפיים מובלטות וגם עם מחשופים רומנטיים. שרוולים תפוחים הם מרכיב נוסף בשמלות שחזרו אלינו מהאייטיז, וטוב שחזרו.

גזרות נועזות

צניעות היא מעלה חשובה, ובפרט לכלה – אבל אם יש כלה שרוצה להבליט מעלות אחרות היא בהחלט יכולה לעשות זאת, כולל באמצעות שמלה עם גזרה שנתפשת כנועזת. חשוב לזכור: החתונה היא אירוע של החתן והכלה, ולא של אף אחד אחר, ולכן השיקול העיקרי בבחירת שמלות כלה הוא מה שטוב לך. אם החלום הוא שמלה סקסית, כדאי לבחור שמלה כזו, מה גם שזהו כבר טרנד שזוכה לפופולריות לא מבוטלת.

תגיות

פרסום באתר