כללי מחשבים ואינטרנט עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

מה זה בדיוק אומר שלטי בטיחות ולמה זה רלוונטי גם לכם? 

שלטי בטיחות

קיבלתם את הדרישות של תקנות התכנון והבניה? ראיתם מה דורשים מכם יועצי הבטיחות של הבניין שאתם בונים עכשיו? אם כך, בוודאי אתם רוצים להבין קצת יותר לעומק על מה כולם מדברים כשהם מזכירים את הנושא של שלטי בטיחות. ראשית, חשוב להבין שזה לא עניין של רצון טוב שלכם או החלטה שאתם יכולים לקבל, שכן זה עניין חוקי נטו. כלומר, יש תקנות מאוד ברורות לגבי השלטים השונים של הבטיחות שצריך להתקין במקומות מסוימים, בין אם זה מבחינת הגודל, המקום שבו צריך להתקין את השלט או כל נתון אחר. שנית, חשוב לטפל בנושא הזה בצורה כמה שיותר רצינית ובזמן, כי אחרת המבנה שלכם פשוט לא יהיה תקין לשימוש. 

איזה שלטי בטיחות תזמינו? 

בדרך כלל כאשר מדברים על שלטים שונים של בטיחות, למעשה מדברים על עולם ומלואו. אומנם זה נכון שאתם כנראה לא צריכים את כל השלטים הקיימים, אך בוודאי יש מספר שלטי בטיחות שכן ידרשו מכם להציב. למשל: 

  • שלטי הכוונה של פרוזדורי מילוט 
  • ארון חשמל 
  • יציאת חירום 
  • הדרך אל המרחב המוגן ועוד 

אם תעצרו ותחשבו על זה, אתם תראו שיש בכך היגיון. איך אדם שמעולם לא היה לפני כן בבניין שלכם יוכל לדעת איפה נמצאת יציאת החירום או לא יהיה שלט הכוונה ובטיחות בנושא? לכן ברור מדוע צריך להתקין שלטים כאלה, ויפה שעה אחת קודם. 

אל תתפשרו על איכות השלטים שאתם עומדים להזמין 

עשיתם חיפוש וראיתם שמספר חברות יכולות להכין עבורכם את אותם שלטי בטיחות שדרושים לכם? אתם תוהים ממי להזמין את השירות ומה יכול להיות יעיל עבורכם יותר? אם כך, רצוי שתבדקו כל פיסת מידע אפשרית. האם החברה שאליה אתם פונים עוסקת בתחום הזה מזה שנים, מכירה את הנהלים ומכינה רק שלטים שעומדים בכל התקנים? והאם מדובר על שלטים שמחזיקים מעמד לאורך שנים? אף אחד לא באמת ירצה להזמין שלט בטיחות כזה או אחר ולתקן אותו תוך זמן קצר כי הוא החליד או נהרס בכל דרך אחרת. לכן, אם יש לכם אפשרות להזמין מראש מוצר איכותי, למה להתפשר על כל אופציה אחרת? 

פרסום באתר