כללי עסקים וכלכלה צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

איך שלטים מוארים יכולים לסייע לך להגדיל מכירות?

עובדה חשובה על שיווק

לא הרבה מבעלי העסקים שעוסקים בשיווק העסק שלהם מכירים בעובדה הבאה – שיווק אינו חייב להיות אקטיבי או לייצר מכירה באותו הרגע שהלקוח נחשף אל העסק. שיווק הוא מאמץ שהתמורה שלו עשויה להגיע גם שבוע ואפילו שנה לאחר החשיפה הראשונה של הלקוח לקיומו של העסק. העניין טמון במודעות של אנשי הסביבה (או בימינו, המודעות של הגולשים ברשת), לקיומו של העסק והאפשרות לרכוש בו מוצרים. כך למשל, אם משפחה עוברת לגור בבית חדש, ורואה בדרכה לשם סופר מרקט קרוב, הסבירות שהיא תיגש אליו לפני שתחפש סופר אחר גבוהה יותר. מכאן ששתילת המודעות בראשו של הלקוח היא אחת מחובות השיווק, אבל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יכולים להיות גם עוברי אורח שבדיוק יצאו מהמסעדה ממול, לא?

איך שלטים מוארים יכולים לסייע בזה?

כדי למלא את חובת השיווק הזו צריך לזכור דבר חשוב והוא ששיווק היא עבודה מסביב לשעון, וכפי שתמיד יהיה מישהו ער, כך גם מאמצי השיווק חייבים תמיד לפעול. שלטים מוארים הם דוגמה מצוינת לכך כיוון שהם תופסים את עיניהם של עבורי אורח גם בלילה, מבליטים את העסק שלכם מאחרים, ונשמרים בתת מודע של האנשים החוזים בהם, עד לרגע שבו הם יצטרכו את שירותי העסק, ושם מתחיל מסע הרכישה. מלבד זאת, שלטים מוארים מספקים ערך מוסף.

איזה יתרון נוסף יש לשלטים מוארים?

מעבר להיותם שיטה שיווקית נהדרת להיתפס בתודעתם של עוברי אורח, שלטים מוארים מחזיקים בשני יתרונות נוספים והם:

  1. כמו כל שלט אחר, שלטים מוארים ניתן לעצב ולהתאים בגודלם לעסק, לשוטח התלייה, לאופי החנות ולצבעי המותג. ניתן למקם אותם על הקיר או החלק החיצוני של המקום באופן בולט ובגבהים משתנים – ניהול המאמץ השיווקי הזה נתון לגמרי בידכם הלקוחות.
  2. במקום לרכוש שני שלטים כאשר אחד מתאים אך ורק ליום והשני מורכב ממנורות מרצדות בשעות החשיכה, בחירה בשלט מואר היא בחירה יעילה וחסכונית יותר כיוון שהוא מבצע את שני התפקידים בהיותו מוצר אחד מעוצב בהתאם.

פרסום באתר