כללי מחשבים ואינטרנט עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

קידום בפייסבוק – לבד או עם חברה המתמחה בתחום

קידום בפייסבוק

קידום בפייסבוק יכול להביא את העסק או כל רעיון לקדמת הבמה. נכון להיום יש מעל 4 מיליון פרופילים ישראליים ומתוכם מעל ל-3 מיליון משתמשים ברשת מדי יום. משמעות הדבר היא שישנו פוטנציאל אדיר להגיע לקהל רחב וכדי להשיג אותו יש להחליט כיצד לבצע את הקידום.

קידום בפייסבוק בכוחות עצמכם

אם אתם שייכים לאותן "חיות רשת" אשר כל סטטוס שאתם כותבים הוא להיט שמקבל לייקים רבים ואפילו שיתופים, יכול להיות שתחליטו לבצע את הקידום בפייסבוק בעצמכם, ללא כל עזרה של גורם חיצוני המתמחה בתחום. אם אתם לא יודעים בכלל מהו פייסבוק או פשוט לא יודעים כיצד לקדם את עצמכם, זה הזמן לפנות לחברה המתמחה בתחום.

קידום בעזרת חברה המתמחה בתחום

חברה אשר המומחיות שלה היא לקדם בפייסבוק תוכל לתת לכם את השירות המדויק שאתם צריכים. חברה שכזו כמובן חייבת להיות מומחית אמתית ולשם כך עליה להיות עם קבלות בתחום כולל לקוחות מרוצים ודפי פייסבוק שאפשר לראות כי הניהול שלהם מתבצע כהלכה.

איזו אפשרות קידום מתאימה לכם יותר

אתם יכולים להעלות את השאלה מה עדיף לכם, לקדם את הפייסבוק שלכם לבד או אם להשתמש בחברה המתמחה בתחום. כדי לענות על כך כדאי להתייחס אל השאלות הבאות ולענות עליהן בכנות:

  1. האם יש לכם זמן פנוי? כדי לקדם את עצמכם בפייסבוק אתם חייבים להשקיע זמן בקידום. אם אין לכם זמן ואתם מרגישים מוצפים במשימות, פנו לחברה המתמחה בתחום.
  2. האם אתם אוהבים לגלוש בפייסבוק? אם אתם לא נהנים מהגלישה ברשת ולא מתלהבים מפוסטים של אחרים, לא מחוברים לדפים וקבוצות, כנראה שעדיף להשאיר את המשימה של קידום בפייסבוק למומחים.
  3. האם בפרופיל הפרטי שלכם ישנן תגובות? הפרופיל שלכם יכול להעיד אם אתם מצליחים לגעת באנשים או לא. אם הוא לא פעיל ואין תגובות לפוסטים השונים שלכם, כנראה שחברה חיצונית תבצע קידום בפייסבוק יותר טוב מכם.
  4. כמה חשוב לכם לבצע את הקידום? אם אתם רוצים להגיע לתוצאות תוך זמן קצר, זה הזמן לפנות לחברה המתמחה בתחום.

פרסום באתר