כללי עריכת דין שירותים מקצועיים

מתי אצטרך לפנות אל עורך דין משרד הביטחון?

עורך דין משרד הביטחון

אין ספק כי מדינת ישראל חיה ונושמת תודות לחיילים שלה. החיילים שלנו מקריבים המון בכדי לשמור עליהם ולכן זה אך טבעי שכאשר הם נפצעים במהלך השירות הצבאי שלהם מגיע להם פיצוי ותגמול על הפציעה שלהם. העניין הוא שעל אף העובדה הזאת משרד הביטחון מערים קשיים עצומים על חיילים וממרר להם את החיים. אז מה עושים? פונים אל עורך דין משרד הביטחון.

אנו נצטרך לפנות אל עורך דין למשרד הביטחון כאשר נפצענו בשירות הצבאי או יש לנו נכות נפשית. שימו לב אנו חייבים לציין כי ללא עורך דין יהיה לכם מאוד קשה לקבל פיצוי מתאים וזאת מכיוון שהוועדות של משרד הביטחון לא נותנות בקלות נכות והן מקשות מאוד על החיים עם בירוקרטיה עצומה על הפונים ולכן רק עם עורך דין יש לכם סיכוי לקבל נכות.

האם כל עורך דין יכול לייצג אותי מול משרד הביטחון?

עליכם לדעת כי ההליכים מול משרד הביטחון מחייבים ידע עצום וזה אומר כי לא כל עורך דין הוא עורך דין משרד הביטחון. רק עורכי דין של משרד הביטחון צריכים לייצג אתכם מול משרד הביטחון וזאת מכיוון שלהם יש את הידע המקיף ביותר איך לעשות זאת.

לכן אם אתם פונים אל עורך דין המתמחה במשפט פלילי, מנהלי או עירוני הוא לא יוכל לסייע לכם וסביר להניח כי הוא יפגע בתיק שלכם ויזיק יותר מאשר יועיל. לכן אם אתם רוצים להגיש תביעת נכות נגד משרד הביטחון שימו לב טוב טוב לאיזה עורך דין אתם פונים וכך תבטיחו כי תקבלו את הייצוג הטוב ביותר.

איך אדע כי אני פונה אל עורך דין משרד הביטחון מקצועי וטוב?

אז איך נדע האם אנו פונים אל עורך דין משרד הביטחון? איך נדע כי העורך דין משרד הביטחון הוא אכן מומחה לתביעות נכות? אם כן מה שאנו צריכים לעשות זה לראות כמה ניסיון יש לעורך דין בתביעות אלו. כך נבין ונדע מה רמתו וזה יאפשר לנו בשיטה קלה לבחור את העורך דין הטוב ביותר לייצוג שלנו.

פרסום באתר