כללי קריירה ולימודים

כל האמת על עבודה בעגלות

כולנו מכירים את המושג הזה של עבודה בעגלות, ורובנו מכירים מישהו שהיה, או שמענו על מישהו שעשה. הרבה סיפורים, מיתוסים ואגדות מסתובבות שם בחוץ על העבודה הזו, אז באנו לעשות לכם קצת סדר. הסיבה היא ששווה לכם, אבל ממש שווה לכם לעבוד בעגלות, אבל זה שווה לכם רק אם זה באמת בשבילכם. מי שזה בשבילו מצליח, ומי שלא, מהר מאוד מנופה. אז איך תדעו מראש?

עבודה בעגלות בארה"ב היא עבודה אינטנסיבית, עבודה של מכירות באנרגיה גבוהה, ומי שרוצה להצליח שם צריך לדעת להרים לעצמו את האנרגיה, ולהיות חד ועל העסק. זה לא חוכמה לעמוד ליד העגלה ולהמתין לכסף שינחת לכם ביד, וצריך לדעת איך להביא את הכסף ליד.

הבסיס של עבודה בעגלות 

  1. מוטיבציה – תחשבו טוב, ובכנות – האם יש לכם מוטיבציה להצליח. עבודה בעגלות דורשת מוטיבציה גבוהה כבר מהתחלה, כי לעיתים ההתחלות קשות וארוכות. היתרון המשמעותי של העבודה הזו היא שברגע שהבנתם כיצד להתנהל ואיזה אנרגיה לתת, המוטיבציה מוזנת מההכנסות הגבוהות, ואפילו הגבוהות מאוד שלכם.
  2. יכולת וורבלית גבוהה – אם אתם לא יודעים אנגלית בכלל, העבודה הזו עלולה לא להתאים לכם. נכון, ישנם לא מעט צעירים ישראלים עם יכולות מכירה כה גבוהות עד כי הם לא צריכים כמעט אנגלית, ומספיקה שפת הגוף שלהם כדי לסגור מכירה, אבל ההמלצה לעבודה בעגלות היא דווקא לדעת אנגלית, לפחות ברמה ממוצעת.

כמה מרוויחים באמת?

כאן כל מה ששמעתם נכון לגמרי, לטוב או לרע. יש את אלו שלא מרוויחים כמעט כלום, ולא מחזיקים גם יותר מכמה שבועות. אחרים לעומת זאת מרוויחים הון תועפות, כסף גדול באמת, ובטח גדול יותר ממה שאתם רגילים לראות, בעיקר אם עד כה עבדתם רק בישראל.

חשוב לזכור כי כאשר מדברים על עבודה בעגלות לרוב מתכוונים לעבודה בארה"ב, ארץ ההזדמנויות הבלתי נגמרות, וכאן ההזדמנות היא גדולה עד מאוד. אם אתם מלאים במוטיבציה ויש לכם כישרון למכירות, הרי שעבודה בעגלות בארה"ב היא ככל הנראה המסלול שלכם להמראה מהירה לכסף גדול ומפתיע.

פרסום באתר