בריאות וטיפולים כללי תרבות וספורט

מה עושים כשיש נפילת סוכר באימון כושר?

נפילת סוכר באימון

‏כולם כל הזמן אומרים לכם שפעילות גופנית היא חלק חשוב מאוד משגרת החיים של כל אדם בוגר. יחד עם זאת, אתם מוצאים את עצמכם מתקשים ‏להתמודד עם האתגר בגלל כל מיני בעיות רפואיות אישיות שלכם, וחשוב לכם לתכנן את האופן שבו אתם תיכנסו לכושר, בצורה הטובה ביותר. על אחת כמה וכמה אם אתם יודעים שיש לכם בעיה של נפילת סוכר באימון כושר, ‏חשוב לקחת אחריות על המצב הבריאותי שלכם ולהבין איך לתכנן את האימון עם מינימום סיכונים. ועדיין, עלולות להיות בעיות ואתם עלולים למצוא את עצמכם בעיצומה של נפילת סוכר באימון. מה שאומר שאתם חייבים להתכונן מבעוד מועד ולדעת איך לעזור לעצמכם. 

איך להתנהל כשיש לכם נפילת סוכר באימון כושר?

אם אתם מתמודדים עם תחושה של נפילת סוכר באימון אתם:

  1. חייבים לעצור ולהקשיב לגוף. ‏אל ‏תדחפו את הגוף שלכם מעבר ליכולות שלו, ‏תקשיבו לעצמכם. אם אתם לא מרגישים טוב אז תעצרו או תורידו את רמת הפעילות.  
  2. קחו משהו מתוק. לפעמים, סוכריה או קוביית שוקולד יכולים לשנות לגמרי את התחושה הגופנית שלכם והם מאפשרים לכם להגיע הביתה או לרכב שלכם בשלום. 
  3. קבלו טיפול רפואי. במקרה שמדובר על נפילת סוכר משמעותית, אז בוודאי שאתם חייבים לקבל את העזרה המקצועית של הרופא המטפל שלכם או של המיון הקרוב לבית. 

בקשו עזרה או פנו לקבלת טיפול רפואי

‏אתם אמנם לא רוצים להגיע למצב שבו אתם נדרשים לקבל טיפול רפואי בהול בגלל נפילת סוכר באימון. אבל יחד עם זאת, ‏אם אין ברירה אחרת, אתם נדרשים לקבל עזרה. הגוף שלכם הוא הדבר הכי חשוב שיש לכם בחיים ואם אתם לא מקשיבים למצב האישי שלכם יהיה לכם קשה מאוד לקבל את הטיפול שמגיע לכם לקבל ועדיין להצליח לשמור על רמת החיים ועל איכות החיים שלכם.  ‏מה שאומר שאתם צריכים להיות מאוד אחראיים וקשובים לצרכים שלכם, ‏וכל הזמן לבקש את העזרה שאתם צריכים לקבל, אם אתם לא מרגישים טוב.  

פרסום באתר