כללי צרכנות נבונה

מתנה ליולדת ולתינוק – ככה תבחרו נכון!

מתנה ליולדת ולתינוק

הגיע הרגע הגדול, חברה הטובה או בת משפחה ילדה ואתם מתלבטים מה לקנות לה. זוהי בחירה חשובה כי זהו רגע מאוד משמעותי בחייה ויש לבחור מתנה שתשמח אותה וגם תהיה לה שימושית בתקופה אינטנסיבית זו שלאחר הלידה. המתנה היא שילוב של מחשבה על האם והתינוק כאחד, שילוב של יופי וייחודיות אך גם של פרקטיות.

מתנה ליולדת ולתינוק – בחירת מארז אישי

על מנת לעשות את הבחירה המוצלחת יש לבחון כמה נקודות חשובות:

  1.   רמת הקירבה ליולדת ולתינוק – רמת הקירבה תעזור לכם להתאים באופן האולטימטיבי את המתנה ליולדת ולתינוק עפ"י תחומי העיניין של היולדת לדוגמא: אם היולדת מתעניינת בתחום האומנות תוכלו למצוא מארזים המשלבים ערכות של יצירות "עשה זאת בעצמך". במידה ואינכם מכירים את היולדת באופן אישי תוכלו למצוא מארזים נפלאים שעונים לטעמם של מרבית מהיולדות עפ"י סקר השוק האחרון.
  2.   מתנה פרקטית ליולדת ולתינוק – כאשר בוחרים מתנה ליולדת ולתינוק, יש לקחת בחשבון שיקולים שהם מעבר לרמה האסטטית. על המתנה להיות פרקטית ולשמש את היולדת והתינוק בתקופה בה הם זקוקים לתמיכה רבה.   
  3.   ייחודיות – מרבית מהמתנות חוזרות על עצמם ולכן חשוב להשקיע מחשבה ולבחור מתנה ליולדת ולתינוק אשר מבטאת טעם ייחודי ומקורי ומשלב גם אלמנט של הומור שיישמח את המישפחה בזמן כה מרגש בחייהם.   
  4.   עיצוב האריזה והברכה ליולדת ולתינוק – על מנת להשלים את המתנה ולתת דגש נוסף על מחשבה אישית,רצוי לצרף ברכה בעלת עיצוב המדבר בשפה דומה לסיגנון המתנה, כמו כן גם האריזה יכולה לשדרג באופן משמעותי את ניראות המתנה. באמצעות מאגר עיצובים ניתן לבחור עיצוב בהתאמה אישית עפ"י המתנה שנבחרה.

לסיכום: ברגע כל כך חשוב ומשמעותי בחייה של היולדת ומישפחתה, חשוב לבחור את המתנה הנכונה כזו שתשלב בין יופי, הומור, מקוריות אך גם שימושיות ותקלע לטעמה האישי של היולדת עד כמה שאפשר. כשלוקחים בחשבון את כל השיקולים הנ"ל ניתן לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

פרסום באתר