הכל לבית כללי צרכנות נבונה

משנה ברורה סטים מחיר – המלצות למקומות בהם ניתן לרכוש משנה ברורה

משנה ברורה הגיע למעמד קאנוני כבר בצאתו לאור בתחילת המאה שעברה. רבי ישראל מאיר הכהן מראדין (או בכינויו החפץ חיים) עמל על כתיבת ועריכת הספר הזה במשך כ-30 שנה וזאת על מנת לשפוך אור ולבאר ככל הניתן על הלכות היומיום בשולחן ערוך. החפץ חיים ערך את כל הספר, אך חלקים מן הספר כתב גם בנו, ואילו החפץ חיים ערך אותם לאחר מכן. אם הגעתם למאמר זה כנראה כתבתם בגוגל "משנה ברורה סטים מחיר" ואנחנו כאן בשביל לתת לכם מספר טיפים לפני שאתם רוכשים משנה ברורה.

משנה ברורה סטים מחיר – טיפים

אתם בוודאי יודעים כי משנה ברורה הוא ספר הכתוב ב-6 כרכים, ולכן לרוב נהוג לרכוש אותו בסטים. סיבה נוספת בשביל לרכוש משנה ברורה סטים מחיר כסט היא ההבדל העיצובי; יכול להיות שיש לכם בבית אחד מן הכרכים, אולי ה-1,3,5 או אולי בכלל רק את הרביעי, אך כאשר אנו רוכשים סט אנו כמו מן מקיימים התחייבות עם עצמנו, להתחייב אל הסט הזה כולו, לקרוא, לעלעל, להתעמק, להעשיר את עצמנו, ועוד. הרי את הרעיונות של משנה ברורה אי אפשר להעביר רק בכרך אחד, וממש כמו שאנו צוללים אל תוך עולם ספרותי כאשר אנחנו קוראים ספר פרוזה (בין אם בכרך אחד או ב-6 כרכים), כך אנו צוללים אל תוך עולמו של החפץ חיים ואל תוך הפילוסופיה היהודית העשירה. הרי משנה ברורה סטים מחיר אמנם מדברת על הלכות יומיומיות, אך ניתן למצוא בה הרבה בין השורות גם על מידות האדם, הקשר שבין אדם לחברו, כיצד האדם פועל ביום יום, ומה זה בעצם אם לא פילוסופיה? 

שלא כמו בעבר, כיום ניתן לרכוש משנה ברורה סטים מחיר גם באינטרנט ובהזמנה עד הבית, ואנו ממליצים לכם לא להזמין מכל מקום באינטרנט, אלא להזמין ממקומות ש:

  • מתחייבים לזמן משלוח סדיר
  • נותנים אופציה למשלוח ללא עלות
  • בעלי מגוון הוצאות שונות של משנה סדורה שתוכלו להחליט האם ברצונכם בכרכים מהודרים או שמא זה לא חשוב במיוחד עבורכם.

אם אתם מתעניינים במשנה ברורה סטים מחיר אתם בוודאי גם מתעניינים ב"סט שוטנשטיין קטן מחיר" ואנו כאן להמליץ לכם כי ישנן חנויות ספרי קדושה רבות שהעבירו אחוזים רבים מן הפעילות שלהם אל רשת האינטרנט, וזאת על מנת להנגיש את ספרי הקדושה לכל עם ישראל (גם לחוזרים בתשובה וגם לחילונים המביעים עניין ביהדות) וכל זאת על מנת להתאים לאורח החיים המודרני, בו אנו זקוקים לנגישות ולנוחות גבוהה, על מנת שנוכל להקדיש את מירב מאמצינו ואת מרבית הזמן שלנו בחיי המשפחה שלנו ובחיינו האישיים, ולצד זה גם לתת את הפרנסה לעסקים ואנשים הראויים לכך.

פרסום באתר