הכל לבית כללי עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

החיים המודרניים: כולם מתקינים מצלמות אבטחה

ממש כמו בכל אזור עירוני, וכיום אפילו באזורים הכפריים בישראל, אין ברירה אלא לוודא כי הבית שלכם והעסק שלכם מוגנים היטב בפני פריצות, ואפילו בפני וונדליזם. גדרות, מנעולים, אזעקה, מנגנוני אבטחה, כל אלו מותקנים בכל פינה ושעל, ובצדק.

כיום אין ברירה, ובעלי בתים, דירות ועסקים מתקינים מצלמות אבטחה בראשון לציון כמו ברמת הגולן, ביבנה כמו גם באילת. אם אתם מחפשים להתקין מצלמת אבטחה, במאמר קצר זה נסביר כמה פרטים חשובים בנושא.

מה חשוב לדעת לפני התקנת מצלמת אבטחה:

לא משנה אם אתם מתקינים מצלמות אבטחה בראשון לציון או בתל אביב, או בכלל במושב קטן בצפון, חשוב שתדעו:

  • אתם חייבים מצלמה מתקדמת אשר מצלמת לפחות ב-4K
  • אל תתפשרו על דיסק קשיח של פחות מ-500 גיגה בייט (500GB)
  • לעולם אל תסתפקו במצלמה אחת – יש סיבה שלרוב המומחים מוכרים סטים
  • בדקו כי הערכה שלכם כוללת כבלים מאריכים שמספיקים לכם – מינימום 20 מטרים
  • כיום אין שום סיבה שתרכשו מצלמות אבטחה שלא יודעות לדבר עם הסלולרי שלכם – אתם רוצים, וזכאים לשליטה מרחוק במצלמות, והאפשרות לראות מה קורה אצלכם בבית או בבית העסק בכל רגע ורגע, ובאיכות גבוהה

אז בחרנו מצלמות אבטחה – מה לגבי ההתקנה?

אם אתם בעלי חוש טכני טוב, ומעדיפים לחסוך בהוצאות, ישנם כיום סטים מתקדמים במיוחד המאפשרים גם התקנה עצמית. אבל כמו שלא הייתם שוקלים הוספת מעלית לבניין קיים במו ידיכם, אפילו אם אתם מכירים מעליות ויודעים להפעילן, הרי שאולי שווה לשקול להיעזר באיש מקצוע.

מכיוון שמדובר באבטחה של הבית או העסק שלכם, שיקלו לעבוד מול אנשי מקצוע. עסק רציני למצלמות אבטחה יציע כמובן את האפשרות לספק עבורכם שירות התקנה של המצלמות, כולל ייעוץ בשטח על מיקומן.

פרסום באתר