כללי

מפיק בר מצווה בכותל שלנו, בדיוק בשביל האירוע שלכם

מפיק בר מצווה בכותל המערבי. קרדיט: כינור דוד

הילד שלכם הגיע לגיל 13 ואתם רוצים לערוך לו את החגיגה הכי גדולה שיש, בר מצווה בכותל. עשיתם בחוכמה ואתם רוצים שמישהו אחר יעסוק בהפקת האירוע בשבילכם. חשוב לנו שתכירו את מפיק בר מצווה בכותל שלנו. המפיק שלנו מתאים בשבילכם את האירוע במחיר שלא תצטרכו לקחת משכנתא כדי לממן אותו.

ארגון האירוע מתחיל עם היכרות עם הפייטן שלנו, המפיק, שילווה אתכם בכל התהליך של ארגון האירוע, מתחילתו ועוד סופו. הפייטן שלנו גם מארגן את האירוע בצורה הלוגיסטית שלו וגם אחראי על ניהול טקס העלייה לתורה. הפייטנים שלנו בעלי ניסיון רב של שנים רבות בארגון וניהול אירועי בר מצווה בכותל

הפקת בר מצווה בכותל: קרדיט: כינור דוד

יש לנו את כל הרעיונות שצריך לארגון בר מצווה

אתם בטח מתלבטים מה כדאי לעשות באירוע בר המצווה של ילדכם. אולי אין לכם זמן לקרוא על האירוע או שפשוט ההתרגשות לא מביאה לכם שום רעיון אבל אתם עדיין רוצים לעשות את הדבר הנכון ולערוך את בר המצווה של ילדכם בכותל. מפיקי בר המצווה שלנו כל כך מנוסים שהם יתנו לכם את כל הרעיונות שאתם צריכים. בנוסף, יש לנו סדר יום ערוך מראש. בסדר היום יש חגיגות, טקס עלייה לתורה וכמובן אוכל. אנחנו גם מספקים לכם אטרקציות שמשדרגות את האירוע. ניתן לבחור כל דבר מאטרקציה אחת עד לכל האטרקציות, הכול כמובן תלוי ברצון והתקציב שלכם. דבר נוסף שאנחנו דואגים לכם בהפקה של בר מצווה בכותל זה את כל המעטפת המשלימה של האירוע. צלמים, הסעות, מקום להתארגן לאירוע, סיורים, נגנים ועוד. מה שאנחנו אוהבים זה  שלכם אין שום דאגות, רק כי

מפיק בר מצווה בכותל המערבי. קרדיט: כינור דוד

גמישות היא מה שהופך אותנו למצוינים

אנחנו מאמינים שכל בני האדם הם שונים וכל לקוח רוצה משהו שונה. אמנם יש לנו סדר יום מובנה והרבה דברים להציע, ברמה שסוגרת כל פינה באירוע, אבל לכל לקוח ולקוחה יש משהו שהם מעוניינים בו שהוא אחר ממה שכולם ביקשו. בגלל שכל מפיק בר מצווה בכותל הוא מנוסה מאוד, ויודע כל דבר מגדול ועד קטן, כל אירוע שאנחנו מפיקים הוא אירוע מיוחד בשביל כל לקוח לפי מה שהוא רוצה. זה אומר שאתם יכולים לבקש כל דבר, למשל אטרקציה מיוחדת, להקה יותר גדולה, צלמים שעורכים סרטונים של חתן בר המצווה, סיורים במקומות מיוחדים ועוד. כל מה שתרצו אנחנו בשבילכם. בנוסף, בגלל שאנחנו גמישים, המחירים שלנו הם הכי משתלמים ואנחנו מומחים בהתאמה של אירוע לכל כיס. אנחנו מאמינים שחגיגת בר מצווה בכותל זה לא רק למי שיש לו הרבה ממון, איתנו, כולם יכולים לחגוג.

אנחנו בכינור דוד תמיד ניתן לכם מפיק בר מצווה בכותל שיודע כל דבר מגדול ועד קטן באירוע. תתקשרו אלינו ותראו איך האירוע שלכם מתארגן בקלות. ולכם ולאורחים שלכם יישאר רק ליהנות מבר המצווה של ילדכם בצורה הכי מושלמת שיש.

 

  

פרסום באתר