כללי

מכירת משאיות

מכירת משאיות

שוק משאיות יד שנייה בישראל גדול ומשפיע משמעותית על היום יום. ככל שהשנים עוברות כך גדל מספר התושבים במדינה ויש יותר צורך בפעולות שינוע. מכירת משאיות מתבצעת בשל מעבר למשאית חדשה, שינוי בעבודה ומסיבות נוספות. בתהליך המכירה חשוב לשים לב למציאת הקונה הנכון, ביצוע העברה תקין וקבלת התמורה הראויה.

השווי של המשאית הוא אחד הפרמטרים שרצוי לדעת מראש, עוד לפני העמדת המשאית למכירה. גם המוכר וגם הקונה רוצים להגיע אל העסקה כשברור לשני הצדדים מהן הציפיות הכלליות. לאחר שהקונה יראה את הרכב שנמצא בטווח המחירים שלו הוא כמובן יבקש לדעת כי המשאית במצב טוב ויכולה לענות על הציפיות שלו. את כל אלה אפשר לעשות בתהליך מסודר.

סיבות המובילות אל מכירת משאית

נהגי המשאיות יכולים לעבוד תחת חברה והם יכולים לעבוד באופן עצמאי עם משאית ששייכת להם. בנסיבות שונות העצמאיים יכולים להחליט למכור את כלי הרכב שברשותם ולהרוויח לא מעט. אלו חלק מהסיבות שיכולות להוביל למכירה:

  • החלפה למשאית חדשה – סיבה ראשונה למכירת המשאית היא ההחלטה להתחדש באחת חדישה יותר. זו סיבה מעולה ואפשר לבצע גם את הקנייה וגם את המכירה של זו הקיימת דרך חברה מקצועית. 
  • שינוי עיסוק – במקרה של עזיבת תחום הנהיגה על המשאיות, מכל סיבה שהיא, המשאית הנוכחית יכולה להימכר ולהעניק לבעליה סכום נאה שישמש לשינוי ויהפוך אותו לקליל הרבה יותר.
  • מעבר לעבודה בחברה – ישנם נהגים אשר מיצו את העבודה בעצמם ורוצים לחזור לעבוד בחברה. אם יש ברשותם רכב משלהם הם יכולים להחליט על מכירת משאיות ולקבל על כך סכום נאה.

הדרך למכירת המשאית

הדרך למכירה צריכה להעניק לבעל המשאית את התמורה הראויה בעסקה בטוחה. מדובר בסכום לא קטן ולכן יש להבטיח כי הוא עובר בצורה נקיה לפני העברת הבעלות. מכירת משאיות מיד שנייה כמו גם מיד ראשונה תתבצע לא פעם על ידי חברה המתמקצעת בתחום.

החברה המתמחה בתחום יכולה להציע הערכת מחיר מדויקת, היא תבדוק את המשאית ללא עלות ותציע פתרונות למשאית חדשה או תשלום הוגן בעסקה בטוחה.

פרסום באתר