הכל לבית כללי צרכנות נבונה

מוצרים שעושים לנו סדר וניקיון בבית

קופסאות אחסון למקרר

החשיבות של סדר וניקיון בחיים היא דבר ידוע ומקובל. פסיכולוגית ומנטלית הסדר משפיע עלינו בצורה חיובית וחיונית, ותורם הרבה לשקט הנפשי שלנו. הסדר גם משפיע כמובן ברמה הפיזית והמיידית – כשהבית מסודר, החדר מסודר, הארון מסודר – אנחנו מוצאים את הכול, יודעים איפה הכול נמצא, וזה נוח (ושוב – תורם לשקט הנפשי). מוצרים כמו קופסאות אחסון למקרר או מגב פלא שעושה את העבודה (הלא פשוטה!) של לנקות, מאפשרים לנו לשמור על הסדר והאסתטיקה בבית, ומכאן שביתנו הופך באמת למבצרנו, מקום בטוח שנעים לשהות בו.

אם אתם מבינים את החשיבות הגבוהה של הסדר והניקיון, ומחפשים להביא לעצמכם לחיים את האיכויות הללו, הנה כמה מוצרים שבוודאי יעניינו אתכם.

המוצרים הנכונים לבית הנקי והמסודר:

  • מגב קסם – המילה "קסם" נכנסת לתיאור של מוצרים מסוימים שעושים משהו שמרבית המוצרים הדומים להם פשוט לא עושים. מגבים טכנולוגיים מאפשרים לכם לנקות משטחים תוך שאתם מנקים את המגב עצמו בהינף יד, בכלי ייעודי וטכנולוגי שהופך את פעולת ניקיון הבית (או המשרד) למשהו פשוט, נוח וקל במיוחד. כשזה קל אנו נוטים לעשות זאת, מה שאומר שתהיה לנו יותר ויותר מוטיבציה לשמור על הבית נקי ומסודר!
  • דלי פלא – אם יש מגב קסם, אז למה לא דלי פלא? מדובר בדלי מתקפל, אשר לא תופס מקום מיותר, ומאפשר לנו ליהנות מהיתרונות של דלי לניקיונות, בלי לאבד מרחב נדל"ן בבית פשוט על נפח אוויר ריק כמו בדלי ממוצע.
  • קופסאות אחסון למקרר – מקרר מבולגן זה מכה, ואם תפתחו כל מקרר משפחתי ממוצע תגלו שזה נראה לא משהו בכלל. גם אם אתם הכי מסודרים שיש, הרי שאין מה לעשות – המוצרים לא סימטריים ומרובעים, והם ממלאים את החלל כאילו יש להם חיים משל עצמם. כשהכול יושב בקופסאות אחסון אלגנטיות ונוחות, הסדר נשמר, ועימו הניקיון והאסתטיקה, נוח, שימושי ונעים לעין.
  • ארגונית לקפסולות – קפסולות הקפה הפכו למוצר של חובה במרבית הבתים בישראל. זה מראה על עליה באיכות החיים (קפה טוב יותר אומר בדרך כלל בקרים טובים יותר, לא?). הבעיה היא שהקפסולות קטנות, וסוררות, ונוטות להיערם בלי סדר ואסתטיקה. הארגונית מאפשרת לכם לשמור על מרחב נקי ואלגנטי סביב מכונת הקפה שלכם, וליהנות מסדר וניקיון בעיניים, וקפה טעים בפה.

פרסום באתר