אוכל כללי

לבשר לחי בקר מחיר מעולה!

לחי בקר מחיר

עולם הבשרים מלא באפשרויות בחירה. נתחים שונים, סוגי עשיה שונים, תערובות שונות, והמון דרכים לגוון. בשרים שונים נותנים חוויה שונה, ומתאימים לאירועים שונים וארוחות שונות. בסופו של דבר הבחירה שלכם בסוג הבשר שתאכלו נשענת, לרוב, על מה אתם הכי אוהבים, במחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם, ובנגישות של הבשר אתם מחפשים.

לבשר לחי בקר מחיר משתלם, איכות מעולה, וטעם יוצא דופן, ואם אתם אוהבים את הטעמים הללו, הרי שאין מה לחשוב פעמיים. הנתח המועדף על רבים וטובים, מגיע בשלמותו או חתוך לקוביות, אם עדיין לא הכרתם אותו, זה הזמן להכיר. הנתח הזה ישנה את מה שאתם חושבים על בשר.

משלמים על לחי בקר מחיר זול עבור תמורה מעולה

כאשר אתם בוחרים לרכוש לחי בקר מחיר נוח הוא תמיד הזדמנות, כי הבשר הזה נמכר לרוב ביוקר. בעוד שיש הרבה מאוד בשר בגוף הבקר, הרי שלחיים יש רק שתיים, אחת בכל צד. בעולם שלנו, מה שנדיר, יקר יותר, אז אם אתם רוצים בשר טוב במיוחד, שווה להשקיע בבשר הנכון.

לחי הבקר – 

  • נחשבת לאחד הנתחים המובחרים ביותר בשוק
  • דורשת בישול ארוך כדי למקסם את פוטנציאל הטעמים שלה
  • ניתן להשיג לחי בשר כשר מהודר ברמה גבוהה מאוד
  • חשוב לזכור – לא לבשל אותו פחות משלוש וחצי שעות!

איזה עוד בשר כדאי בבישול ארוך?

אם אתם רוצים עוד טעמים, ולא רק את לחי הבקר, הרי שיכול מאוד להיות שתבחרו לבשל בבישול ארוך דווקא קדירה של אסאדו, ואפילו עם העצם. בשר זה גם הוא נוטה להשתבח עם אורך הבישול, כאשר השומנים נמסים ומתמזגים בבשר, והטעמים והניחוחות נהיים עשירים בצורה שקשה לתאר.

עוד בישול ארוך במיוחד הוא תבשיל הצ’ולנט, אליו נהוג להוסיף, בין היתר, קישקע. ניתן להשיג כיום קישקע פרווה, וכך ליהנות מתבשיל צ’ולנט פרווה, איכותי, ברמה גבוהה, ועם כל הטעמים שאתם מכירים מהקישקע הבשרי, אבל פרווה. אם אתם עושים צ’ולנט בשרי, בוודאי תרצו להוסיף לו גם רגל בקר.

פרסום באתר