כללי עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

השמת בכירים – תנו למקצוענים לעבוד עבורכם

השמת בכירים

יכול להיות שאתם מוכשרים במה שאתם עושים, ואולי אפילו "אובר קוואליפייד", אבל אם המקצוע שלכם הוא לא השמת בכירים, הרי שמובן לכם שיש מי שמתמחה בזה, בדיוק כמו שאתם מתמחים במה שאתם עושים. בכל הנוגע לתפקידים בכירים, אין חברה או עסק שיכולים להרשות לעצמם איוש לא נכון של העמדה הבכירה. מסיבה זו המהלך הטבעי הוא להיעזר במומחים להשמה.

גיוס והשמה של בכירים זה לא משחק, אלא מדע. ישנן שיטות מבוססות עם הוכחות בשטח, שיטות שמביאות את התוצאות הדרושות לכם, כמו לעשרות חברות לפניכם. עסקים בכל סדר גודל ובכל העולם נעזרים בשירותי חברות השמה לבכירים, ולא רק במקצועות ההייטק.

תהליך השמת בכירים נכון:

אם משהו עובד, תשתמשו בו, ותהליך השמת בכירים בריא ונכון כבר קיים. ההרכב של הנוסחה עצמה לא מורכב: 

  1. מיקוד – בנייה משותפת של פרופיל לעובד המושלם למשרה הספציפית – כולל הבהרת התפקיד עד תום
  2. סקירת שוק – איתור ממוקד של מומחים התואמים את הדרישות הנ"ל בכל המובנים
  3. מיון – תהליך ייעודי המוכוון לשלוף בפינצטה את המועמדים הנכונים ביותר מהקבוצה
  4. המלצה להשמה – בחירה הכוללת תהליך דירוג מנומק של אותם המועמדים שיתאימו למשרה הנ"ל

הרשימה הזו היא כמובן כותרות בלבד, שכן תיאור התהליך על מורכבותו וסעיפיו ייקח לא מעט מקום וזמן, אך די בכך כרגע בכדי להעביר את הרעיון וכיצד מתנהל התהליך.

עם מי לעבוד בסופו של דבר?

יש הרבה חברות שם בחוץ, והרבה מהן מתהדרות ביכולת השמת בכירים מקצועית. האמת היא כמובן לא שחורה ולא לבנה, אלא אפורה, שכן אפילו שרבים יכולים להציע שירות זה, התמחות היא דבר לא מוגדר. כשאתם ניגשים לבחור בחברת השמה, שהרי אין חברות שעוזרות לבחור בחברת ההשמה הנכונה, אתם נותרים עם הצורך לדעת לברור בעצמכם. אז כיצד עושים זאת?

חברה מקצועית להשמת בכירים תציג רשימת לקוחות מרשימה, שחייבת לכלול שמות גדולים ומוכרים, של חברות וארגונים שלא יכולים להרשות לעצמם לעבוד עם מישהו אחר, או להסתכן בהשמה לא מדויקת. 

פרסום באתר