כללי עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

ניהול כוח אדם באתר הייבוב עשה ואל תעשה

באתר הייבוב אנחנו יכולים לקבל עצות מעשיות בנוגע לדברים שכדאי ולא כדאי לעשות כאשר אנחנו מנהלים כוח אדם. ניהול עובדים זה דבר מורכב לכל אחד – גם לאדם הכי חזק והכי חכם בעולם. כאשר אנחנו מנהלים עובדים חשוב שנדע לגלות רגישות ואנושיות. מנהל אנושי הוא מנהל טוב יותר. מנהל אנושי הוא מנהל שיודע להודות בטעויות שלו או לשנות את סגנון הניהול שלו בהתאם לתגובות שהוא מקבל מהעובדים שלו. הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה הוא שהעובדים שלנו יפחדו מאתנו – כי זה יוצר תרבות ארגונית לא בריאה.

ממה חשוב להימנע בניהול עובדים?

כאשר אנחנו מנהלים עובדים חשוב שנמנע מלהעליב אותם או מלפגוע בהם עם הערות פוגעניות. אם אנחנו רוצים שהניהול שלנו יהיה מעצים ולא מקטין את העובדים אנחנו חייבים לדעת להחמיא לעובדים שלנו וגם כאשר אנחנו מעירים להם הערות בונות חשוב שנעשה זאת באופן נעים. אם נקפיד להיות אדיבים ונחמדים יותר לעובדים שלנו אז נוכל להפוך את האווירה בעסק ליותר נעימה וגם קהל הלקוחות שלנו ירגיש בכך.

איך אנחנו יכולים לשפר את הדרך בה אנחנו מנהלים את העובדים שלנו?

אם אנחנו רוצים לשפר את הדרך שבה אנחנו מנהלים את העובדים שלנו אנחנו חייבים להתאים באופן אישי את סגנון הניהול שלנו לאופי של כל עובד ועובד. אנחנו לא צריכים לפחד להיות יצירתיים. ככל שנהיה יצירתיים יותר בסגנון הניהול שלנו כך הניהול יהיה טוב יותר. ניהול עסק או ניהול עובדים הוא תהליך שקורה תוך כדי למידה ושינויים וחשוב להיות פתוחים לתהליכי למידה ושינוי אלו. אפשר לקרוא הרחבה נוספת על הנושא באתר הייבוב.

אף אחד לא נולד להיות מנהל או נולד כאשר הוא יודע איך לנהל באופן טבעי. ניהול הוא מיומנות נרכשת וחשוב שננסה ללמוד איך אנחנו יכולים להפוך להיות מנהלים טובים יותר. ככל שנהיה פתוחים יותר ללמידה כך איכות הניהול שלנו תהיה טובה יותר. כמנהלים חשוב שנדע להתאים את עצמנו לרוח הארגון או העסק בהם אנחנו עובדים כך שסגנון הניהול שלנו יתאים להם באופן מלא.

תגיות

פרסום באתר