כללי נופש ותיירות

דרכון ליטאי – הוא המסמך שמגיע לכם לקבל

דרכון ליטאי

‏בשנים האחרונות, יש יותר ויותר משפחות בישראל אשר מוכנות להשקיע מאמצים ומשאבים על מנת לחפש את השורשים שלהם באירופה ולקבל ‏אזרחות אירופאית. אם עד עכשיו חשבתם ‏שאין לכם אפשרות לקבל דרכון אירופאי, שווה לכם לעשות בדיקת זכאות של דרכון ליטאי שכן, ‏יש המון ישראלים אשר גילו את השורשים שלהם באיזור, והם מקבלים כיום את ההיזדמנות ‏ ‏לבנות עתיד עם מגוון רחב של אפשרויות למשפחה שלהם. ‏אז איך אתם יכולים להוציא דרכון ליטאי? ‏ומה חשוב לדעת על כל שלב בתהליך?

איך להוציא דרכון ליטאי למשפחה שלכם?

כדי להוציא דרכון ליטאי לבני המשפחה שלכם אתם:

  1. ‏צריכים לעבוד עם עורך דין מקצועי בתחום אשר יכול להסביר לכם מה הם הקריטריונים לקבלת אזרחות בליטא. ‏עורך דין מכיר את החוק, ויודע לבדוק את המסמכים שלכם בשביל לעזור לכם להגיש את הבקשה בצורה מסודרת.
  2. ‏צריכים להגיש את המסמכים לבני המשפחה הבוגרים. ‏על פי רוב, רק אחרי שאתם מקבלים דרכון ליטאי ‏אתם יכולים להגיש בקשה גם לילדים שלכם. 
  3. לקבל ליווי בתהליך עצמו. ‏במקרה שבו יש שאלות לאורך התהליך, עורך דין יודע לתת לכם את כל התשובות, ואפילו לפנות בשימכם לגורמים הממשלתיים על מנת להעביר מסמכים או לקבל תשובות.

בדיקת זכאות פשוטה מתחילה את התהליך הכי חשובה בחיי המשפחה שלכם

‏השלב הראשון והכי חשוב בתהליך הבקשה לקבלת דרכון ליטאי הוא בדיקת הזכאות. ‏אם אתם נמצאים במצב שבו אתם לא בטוחים, אתם צריכים לבדוק מה הם המסמכים שיש לכם מסבא וסבתא, ‏והאם הם עומדים בדרישות של ממשלת ליטא לקבלת דרכון. בשלב הזה, המיומנות המקצועית של עורך דין מאפשרת לכם לבחון ‏את המצב שלכם ולקבל תשובות לכל השאלות שיש לכם, כדי שלא תצטרכו לבזבז כסף ומשאבים סתם. ‏בסופו של יום, מדובר על תהליך בירוקרטי שמחייב אתכם לפעול בזהירות, ואתם חייבים לדעת שעשיתם הכל ‏כמו שצריך בשביל לקבל בסופו של יום את האישור שאתם צריכים לקבל.

פרסום באתר