כללי מחשבים ואינטרנט

בדיקת מהירות אינטרנט – זה מאוד חשוב לאיכות הגלישה בבית 

בדיקת מהירות אינטרנט

במסגרת בדיקת מהירות אינטרנט תקבלו בדיקה שבודקת את  מהירות הגלישה שיש בחיבורי אינטרנט מכל סוג שהוא- חיבור  סלולרי, חיבור אלחוטי, G5 וwi-fi-. תוכלו גם לבדוק את כל סוגי המכשירים שיש, למשל מחשבים נייחים מחשבים ניידים, טלפונים חכמים, טאבלטים  ועוד. בכל סוגי המכשירים. תוכלו גם לבדוק כל ספק ותשתית שקיימים בישראל. חשוב שיהיו לכם כמה שיותר אופציות לבדיקה. כל מכשיר, כל חיבור וגם התשתית חשובים מאוד לאיכות הגלישה שלכם בבית. חשוב מאוד שתוודאו שאתם בודקים את רשת האינטרנט שלכם בצורה המדויקת והרחבה ביותר שניתן. אם לא תהיה לכם מהירות גבוהה מספיק של אינטרנט, לא תהיה לכם גלישה איכותית.

על מה חשוב לשים לב לפני בדיקת מהירות לאינטרנט 

יכול להיות שעל המכשיר שאתם עושים עליו בדיקת מהירות לאינטרנט  יש חומרה כלשהי, למשל תוכנה, שחוסמת את היכולת של הבדיקה להשיג את התוצאה הכי טובה והכי מדויקת שיש. הבדיקה בודקת שרתים רבים ככל הניתן שאליהם מתחבר האינטרנט שלכם וכך היא קובעת את המהירות שלו. אם יש חסימה של כמות השרתים הנבדקים יש אפשרות שתוצאת הבדיקה לא תהיה אמינה ותחשבו שהאינטרנט שלכם איטי יותר ממה שהוא באמת. תוודאו שהמכשיר שאתם עושים עליו בדיקה נקי מתוכנות בעייתיות. חבל ליפול על מחשבה שמשהו לא תקין אצלכם ברשת הביתית רק משום שהבדיקה שובשה ע"י תוכנה שאפשר למחוק אותה בשתי שניות. 

מה חשוב לשים עליו דגש בבדיקת מהירות של מכשיר

  • בדיקת מהירות לאינטרנט במכשיר, למשל נייד, מצריכה חיבור קווי או אלחוטי או ב-wi fi על מנת שהבדיקה תוכל לבחון את מהירות האינטרנט של המכשיר.
  • שימו לב שאתם בודקים את המכשיר בכל בדיקה על אותו השרת. אם הבדיקה לא מזהה שאתם על שרת מסוים, היא עוברת לבדוק שרת אחר, מה שיכול לשנות את תוצאות הבדיקה. 
  • שימו לב שבכל בדיקה של המכשיר אתם נמצאים באותו מקום בבית וליד ובאותו מרחק מהראוטר. מרחק שונה מהראוטר או שהייה במרתף או בממ"ד יכולים לשנות את איכות ודיוק הבדיקה. 

ליחצו כדי לבצע בדיקת מהירות אינטרנט

פרסום באתר