בריאות וטיפולים כללי

אינויזליין או גשר? מה עדיף?

אינויזליין

שיטת אינויזליין (Invisalign) ליישור השיניים הולכת ונהיית יותר ויותר פופולארית בקרב הקהל הישראלי, וכנראה שיש לכך לא מעט סיבות. ועדיין, ישנה תמיד השאלה האם לבחור בשיטה זו או בשיטות המסורתיות יותר ליישור השיניים, ולמה בעצם.

במאמר קצר זה ננסה להסביר את המהות של שיטת אינויזליין, ומדוע אנשים בוחרים בה למרות שיש גם שיטות אחרות. יכול להיות שבסיום הקריאה הקצרה תוכלו להחליט גם אתם מה תהיה שיטת יישור השיניים שאתם תעדיפו, ואם כך – הצלחנו במטרתנו לתת את הסיוע ההכרחי לבחירה שלפעמים יכולה להיות אתגר אמיתי.

היתרונות של אינויזליין:

שיטת אינויזליין מציעה כמה וכמה יתרונות, חלקם מהותיים יותר מאחרים – 

  • מהירות הטיפול – אחד האתגרים הגדולים ביישור שיניים הוא משך הטיפול. אנשים נרתעים מתהליכים ארוכים, בטח ובטח כאלו שמשפיעים על האסתטיקה שלהם כחלק מהתהליך.  אינויזליין היא שיטה מהירה יחסית, שכן היא כוללת התאמה אישית לכל שלב בתהליך.
  • אסתטיקה –  אינויזליין זה גשר שקוף, כך שהנראות שלו כמעט אפסית. תוכלו לעבור תהליך של יישור שיניים מלא ומושלם, כאשר הגשר שלכם לא בולט וצועק כמו עם גשר מסורתי, מתכתי ובוהק.
  • התאמה אישית – השיטה הזו מורכבת משלבים והתאמה של גשר חדש לכל אחד מהשבלים. בצורה זו ניתן לבצע מעכב והתאמה של הגשר לכל שלב ושלב ביישור, ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

שלבי הטיפול:

השלבים של יישור שיניים באינויזליין פשוטים וברורים. זה מתחיל בפגישה עם רופא המתמחה ביישור שיניים בשיטה זו, והוא יבדוק האם השיטה מתאימה לכם, או איזו שיטת יישור אידאלית לפה שלכם ולכם. מעבר לבדיקה של מצב הפה מבחוץ, יש לבצע בדיקות דימות ולהבין מה מתרחש בעומק הלסת, בעצם עצמה ומה מצב השיניים מבפנים, בכדי להחליט האם ניתן להתחיל בתהליך באופן מיידי או שיש להמתין ולבצע תיקונים מקדימים.

השלב הבא הוא טכנולוגי מאוד, והוא שימוש בתוכנה ייעודית שמטרתה יצירת מהלך טיפולים בהדמיה לפי המידע שנאסף מהצילומים. התוצאות נשלחות לחברת אינויזליין (Invisalign) אשר מייצרת את הקשתיות עבורכם, ואתם תוזמנו לרופא להתקנת הקשתית הראשונה, ובמהלך החודשים הקרובים אתם תוכלו להחליף בעצמכם את הקשתית, עד לתוצאה הרצויה.

פרסום באתר