הכל לבית כללי

איך לייבש בניין מוצף

איך לייבש בניין מוצף

יוסטון נפגעה משיטפון קטסטרופלי. אנשים רבים איבדו את בתיהם, ועסקים נהרסים. זה הולך לקחת הרבה עבודה כדי להחזיר את הדברים לקדמותם. אם הבניין שלך נפגע מהשיטפון, הנה איך לייבש אותו.

1. כבה את החשמל.

השלב הראשון בייבוש בניין מוצף הוא לכבות את החשמל. זה יעזור למנוע התחשמלות ונזק נוסף לבניין.

2. הסר מים עומדים.

לאחר כיבוי החשמל, אתה יכול להתחיל להסיר מים עומדים מהבניין. זה יכול להיעשות עם ואקום רטוב/יבש או על ידי גריפה ידנית של המים החוצה.

3. הצב מאווררים ומסירי לחות ברחבי הבניין.

לאחר שהוסרו כל המים העומדים, תצטרכו להציב מאווררים ומסירי לחות ברחבי הבניין על מנת לייבש אותם לחלוטין.

4. עקוב אחר ההתקדמות באופן קבוע.

חשוב לעקוב באופן שוטף אחר ההתקדמות על מנת לוודא שהמבנה מתייבש כראוי. כדאי לבדוק צמיחת עובש וריחות מעופש, שכן אלו יכולים להעיד על כך שעדיין קיימת לחות.

5. פתחו חלונות ודלתות במידת האפשר.

על מנת להקל על זרימת האוויר, כדאי לפתוח חלונות ודלתות במידת האפשר. זה יעזור למאווררים ולמסירי הלחות לעבוד בצורה יעילה יותר.

6. השתמש במד לחות כדי לבדוק אם יש לחות נסתרת.

ניתן להשתמש במד לחות לבדיקת רטיבות נסתרת בקירות, תקרות ורצפות. אם נמצאה לחות נסתרת, תצטרך לנקוט בצעדים כדי לייבש אותה לחלוטין.

7. הזמינו איש מקצוע במידת הצורך.

אם אינכם מצליחים לייבש את המבנה בעצמכם, ייתכן שתצטרכו להתקשר לחברת שיקום מקצועית. יהיה להם את הציוד והמומחיות הדרושים כדי לבצע את העבודה כמו שצריך.

לפרטים נוספים לייבוש מצע סומסום: https://www.superdry.co.il/ייבוש-מצע-סומסום/

למה אתה חייב לקרוא לאיש מקצוע

במידה והבניין שלכם הוצף, חשוב להזעיק מיד איש מקצוע. נזקי מים עלולים לגרום לנזק רב לרכוש שלכם, והוא גם עלול ליצור תנאים מסוכנים המהווים סיכון חמור לבריאותכם ולבטיחותכם. איש מקצוע יקבל את ההכשרה והניסיון הדרושים כדי לנקות בצורה בטוחה ויעילה את מי השיטפונות ולתקן כל נזק שנגרם. הם גם יוכלו לנקוט בצעדים למניעת גדילת עובש וטחב, מה שעלול לגרום לנזק נוסף לרכוש שלך. צור קשר בהקדם עם חברת ניקוי הצפות מוכרת כדי להגן על הבניין שלך מפני נזקים נוספים.

כיצד למנוע הצפה עתידית בבניין

  1. שיפור הניקוז מסביב למבנה.

אחת הדרכים לסייע במניעת הצפה עתידית בבניין היא שיפור הניקוז מסביב לנכס. ניתן לעשות זאת על ידי הקפדה על כך שהמרזבים והמפלים נקיים מפסולת ושהם מפנים מים מהיסוד של הבניין. בנוסף, אתה יכול להתקין ניקוז צרפתי או סוגים אחרים של מערכות ניקוז סביב היקף הנכס כדי לסייע בהפניית מים מהבניין.

  1. דרג את הקרקע מסביב לבניין.

דרך נוספת לסייע במניעת הצפה היא לדרג את הקרקע מסביב לבניין כך שתשתפל מהיסוד. זה יעזור להבטיח שהמים לא יצטברו ליד הקרן ויגרמו להצפה.

  1. התקן משאבת בור.

משאבת בור היא מכשיר המותקן במרתף של בניין המסייע לשאוב מים מהמרתף והרחק מהיסוד. זו יכולה להיות דרך יעילה למנוע הצפות במרתף בתקופות של גשם כבד או הפשרת שלגים.

  1. לאטום סדקים בבסיס.

אם יש סדקים בתשתית, חשוב לאטום אותם שכן זה יכול לעזור למנוע כניסת מים למרתף ולגרום להצפה. קיימים מגוון חומרי איטום שניתן להשתמש בהם למטרה זו, לכן חשוב לבחור אחד המתאים לסוג הבסיס שברשותכם.

  1. יש לנקות את המרזבים באופן קבוע.

דרך נוספת לסייע במניעת הצפה היא לנקות את המרזבים שלך על בסיס קבוע כדי שיהיו נקיים מפסולת ויוכלו להעביר מים מהבניין שלך בצורה נכונה.

פרסום באתר