בריאות וטיפולים כללי שירותים מקצועיים

שירות שכל ישראלי צריך להכיר: אחות עד הבית

אחות עד הבית

יש שירותים שהמהות שלהם זה פינוק. עיסוי עד הבית זה נחמד, וכיף לפעמים לקבל את המסאג' המפנק דווקא אצלכם בסלון או בחדר השינה. שף פרטי עד הבית זה גם תענוג, ומשהו שעושים לאירוע מיוחד, יום הולדת או משהו דומה. אבל שירות כמו של וונדר אחות עד הבית זה משהו שכולם צריכים להכיר.

לא רק פינוק, אלא צורך אמיתי, פיתרון לבעיה בוערת שכאשר נתקלים בה, חשוב שיהיה את הפתרון מוכן לביצוע. השירות מלא ורחב, עם רשימת פתרונות מקיפה ומרשימה שתפתח לכם את הראש ותוביל אתכם לשדרוג אמיתי באיכות החיים שלכם.

מה מקבלים מהשירות?

כפי ששמו מרמז, הרי שוונדר מספקים שירותי אחיות מוסמכות (ואחים מוסמכים) מחוץ למרפאות ולבתי החולים. בעצם כל מה שאחות עושה בקופת החולים, או הרבה מאוד ממה שהיא עושה בקופת החולים, אפשר להעתיק למקומות אחרים, ובעצם לאפשר לכם, הלקוחות, לקבל שירות מקצועי ואדיב עוד יותר, שירות פרטי לגמרי, של אחות עד הבית.

  • זריקות של תרופות במרשם רופא
  • ביצוע פעולות רפואיות שונות בהנחיית הרופא המטפל
  • מתן טיפולים שונים לחולים כרוניים וחולים מורכבים בבית
  • טיפולי היריון וטיפולי פוריות – הכול לפי הנחיית הרופא המטפל
  • שירותי השגחה – הן על תינוקות בלילה והן על חולים שצריכים השגחה בבית או בבית החולים

היתרונות רבים, והשירות מתבקש

כדי שאתם תקבלו שירות כה איכותי של אחות עד הבית, האחיות עצמן צריכות לקבל שירות טוב. הצוות של וונדר מורכב מהאחיות הטובות ביותר בישראל, אחיות מוסמכות (ואחים מוסמכים) עם ניסיון רב וידע מצטבר עשיר עד מאוד, מה שמבטיח לא רק מגוון שירותים, אלא קבלת השירותים הנ"ל ברמה הגבוהה ביותר.

האחיות עצמן מגיעות אליכם עם חיוך, ולא עם לחץ גדול האופייני בבתי החולים ובקופות החולים, גם כי הן נכנסות לבית פרטי, מה שיוצר מיד אווירה אחרת, אך גם בגלל התנאים הטובים והאפשרות לעבוד עם אנשים בסבלנות, פנים מול פנים בביתם. השירות כולל כמובן ביטוח אחריות מקצועי לאחות, ותמיכה באפליקציה ייעודית וקלה לתפעול.

פרסום באתר