בריאות וטיפולים כללי

מה היתרונות של אולטרסאונד גניקולוגי?

אולטרסאונד גניקולוגי

אין דבר יותר מרגש מאשר להיות בהיריון אך אין גם דבר מפחיד יותר. אנו חוששים כל הזמן לעובר שלנו ואנו מבינים כי לא תמיד יש לנו מה לעשות בכדי להבטיח כי הוא יהיה בריא. העובר לא מדבר אתנו לא משתף אותנו ולא מתריע כאשר יש בעיה. אך שימו לב יש מה לעשות בכדי להבטיח כי העובר יהיה בריא ואנו מדברים כמובן על אולטרסאונד גניקולוגי. באולטרסאונד גניקולוגי יבחנו את מצבו של העובר ויראו האם יש בעיה עמו או שהכול בסדר.

לאולטרסאונד יש יתרונות עצומים מכיוון שהוא מאוד מדויק, לא כואב, לא חודרני או פולשני ומאוד מהיר. לכן לכל אישה בהיריון כדאי לעשות את הבדיקה הזאת ולראות מה מצב העובר. שימו לב אנו לא נגזים אם נאמר כי אולטרסאונד מציל חיים ומאתר בעיות אצל העובר או האם ולכן חובה לעשותו בכל היריון והיריון.

האם כל רופא יכול לעשות אולטרסאונד גניקולוגי?

אחד היתרונות של אולטרסאונד גניקולוגי זה העובדה כי קל מאוד לעשותו. אך שימו לב מכך אין להסיק כי כל רופא יכול לעשות את האולטרסאונד גניקולוגי. שמעתם נכון אם אתם רוצים שיעשו לכם את הבדיקה אתם צריכים לוודא כי רק רופא מומחה יבצע אותה.

אנו מציעים לכם לברר עם המזכירה של הרופא מי הוא הרופא, מה ההכשרה שלו, איפה הוא למד, כמה פעמים הוא ביצע את הבדיקה והאם הוא מומחה או לא. כך תהיו בטוחים כי הבדיקה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך תוכלו לישון בשקט בלילה בידיעה שהעובר שלכם וכן גם אתם בטוחים לחלוטין וכי אין חשש לבעיה או פחד מן הלא נודע.

האם אישה בהיריון צריכה לעשות MRI?

כל אישה צריכה לעבור אולטרסאונד גניקולוגי אך האם לצד האולטרסאונד גניקולוגי אישה בהיריון צריכה לעבור גם MRI? זו שאלה המטרידה זוגות רבים. אם כן אלא אם כן יש לכן בעיה ייחודית אתן לא צריכות לעבור MRI ודי באולטרסאונד בכדי לברר את מצב העובר ובכדי לברר את מצבכן שלכן.

פרסום באתר