בריאות וטיפולים

5 – יתרונות חשובים של קוסמטיקה טבעית

היום קוסמטיקה טבעית היא טרנד לוהט. לכן לא מפתיע שכל חברות הקוסמטיקה רוצה לקחת בו חלק ומדברות ומוציאות קו מוצרים טבעי. חברות משתמשות בשם קוסמטיקה טבעית או טבע בצורות שונות על מנת למכור מוצרי קוסמטיקה שאם נבחן את המרכיבים להם נמצא שלמעשה שהקשר בין המרכיבים לטבע קלוש.

 

יחד עם זאת לקוסמטיקה טבעית יתרונות חשובים בכל הנוגע לטיפוח העור.

יתרון 1 בטיחות

קוסמטיקה טבעית אמיתית שעושה שימוש בחומרי גלם טבעיים למעשה משתמשת בחומרי גלם טבעיים המשמשים אנשים מאות ואלפי שנים לטיפוח העור והנפש. כלומר בטיחותם ידועה ומוכרת וגם הבעיות שיש בהם מוכרות משימוש כל כך רב שנים. אם לוקחים לדוגמא שמן זית לטיפוח העור, הסיכוי שנגלה עוד כמה שנים או חודשים שהוא עשה נזקים לבריאות הגופנית שלנו לאורך השימוש. לעומת זאת בקוסמטיקה הרגילה מוכנסים מאות כימיקלים חדשים לשימוש כל שנה כאשר הבטיחות של השימוש בהם לא ידועה ולא ברורה ונעשות בדיקות בטיחות מינימליות הבודקות השפעות קלות מאוד שלהם על הבריאות. לדוגמא פרבנים שהם החומרים המשמרים הנפוצים ביותר בעשרות השנים האחרונות, לפתע נמצאו כבעייתיים לשימוש (אנחנו כתבנו מאמר על הבעייתיות בהם לפני כעשר שנים) ומוגבלים בריכוזים שלהם ויש גל גדול של החלפה שלהם לחומרים משמרים חדשים שמי יודע מה נדע על הבטיחות האמיתית שלהם עוד כמה שנים. 

 

יתרון 2 עור רגיש

פעמים רבות במוצרי קוסמטיקה יש מגוון מאוד גדול של כימיקלים לפעמים מאות כימיקלים במוצר אחד. הסיכוי להיות רגיש לאחד מהם לא קטן. הבעייה היא שלא כל המרכיבים בקוסמטיקה רשומים על התווית. מרכיב אחד בשם fragrance יכול להכיל מאוד כימיקלים שחלקם בעייתים מאוד בלי שאתם ואפילו היצרן שמייצר את המוצר יודעים מה הם. כלומר גם אם עברתם בדיקה של אלרגיה וגיליתם שאתם אלרגיים לחומר מסויים לא תוכלו לדעת האם במוצר הקוסמטי שלכם יש אותו או אין. בקוסמטיקה טבעית אמיתית אין fragrance ולכן כל המרכיבים במוצר רשומים באופן מלא ותוכלו לדעת בקלות אם יש לכם בעייתיות עם אחד מהם או שלא.

 

יתרון 3 רגישות לריחות

ריחות סינטטיים עלולים להיות אגרסיביים ביותר לבריאותינו. יש מגוון מחקרים על אלריגות לריחות ולמעשה ריחות במוצרים קוסמטיים וחומרי ניקוי הם אלרגניים לכ- 20% מהאוכלוסיה (לפי בדיקות בארה"ב). בנוסף לכך שלא תוכלו לדעת מה יש בחומרי הריח שיש במוצרים שלכם בגלל הרכיב fragracne  כאמור לעיל. לכן אם יש לכם מוצרים בניחוח אוקיינוס או כל מיני דברים אקזוטיים אחרים לא תדעו לעולם כנראה מה הם חומרי הריח. בקוסמטיקה טבעית אמיתית משתמשים רק במיצוי מצמחים לריחות למוצרים. השמנים האתריים גם כתובים באופן רשום, לרוב השמנים האתריים יש מעט חומרים יוצרי אלרגיות וגם ברור מאוד מה יש במוצר כך שגם אם במקרה מאוד מאוד לא סביר של אלרגיה לשמן לבנדר, תוכלו בקלות לדעת אם המוצר מתאים לכם או לא.

 

יתרון 4 ללא חומרים משמרים

חומר משמר הוא רעל – שתפקידו להרוג חיידקים, פטריות ועובשים ואין למעשה חומר משמר שהוא לא אלרגן ולא עלול ליצור רגישות לפחות לחלק מהמשתמשים. הבעייתיות בחומרים משמרים היא גם עם כל החומרים משמרים ממקור טבעי או מאורז או כל חומר משמר אחר פשוט בגלל היותם רעלים.  בקוסמטיקה טבעית אמיתית אפשר לייצר באמצעות הרכבים נכונים מוצרים טבעיים לחלוטין ללא חומרים משמרים כלל פשוט בבניית מוצר נכונה.

 

יתרון 5 התחושה

לרוב האנשים יש תחושה אחרת ומופתעת משימוש בקוסמטיקה טבעית אמיתית, הריח, המרקמים מחזירים אותנו בתחושה לימים קדומים יותר, לקירבה לטבע לחוויות ילדות עם הסבים והסבתות ולקשר אמיתי וקרוב לעצמנו ולסובבים אותנו. 

 

לבנדר קוסמטיקה טבעית מפתחת, מייצרת ומשווקת מ- 2007 קוסמטיקה 100% טבעית מתקדמת ברישיון משרד הבריאות ובפיקוח מכון התקנים ובין המובילות בתחום הקוסמטיקה הטבעית בארץ. בין המוצרים תוכלו למצוא קרמים להגנה משמש טבעיים לחלוטין על בסיס מינראלי, דאודורנטים טבעיים, קרמים טבעיים לאנטיאייג'נג לפנים עם אסטקסנטין מהאצה האדומה שמוכח למניעת הזדקנות, דאודורנטים טבעיים אבל גם יעילים למניעת ריחות הזיעה ועוד מגוון מוצרים שנותנים מענה 100% טבעי  לכל המשפחה מכף רגל ועד השיער ולכל הגילאים מתינוקות עד הגיל השלישי.

 את מוצרי לבנדר ניתן לרכוש בחנויות לבנדר בשרונה מרקט תל-אביב, קניון ערים כפר-סבא ובמרכז הייצור והמכירה בפרדס חנה. תוכלו ליצור עמנו קשר לטפוני בטלפון מספר: 077-2127172 או לבצע הזמנה אונליין ישירות לביתכם באתרנו בכתובת: https://www.lavender.co.il/.

פרסום באתר