כללי עסקים וכלכלה שירותים מקצועיים

תשלום אשראי בעסק – מה חשוב לדעת?

סליקה

בתהליך ההקמה של כל בית עסק חדש במדינת ישראל, יש כמה נקודות מפתח שיכולות לקבוע את ההצלחה או היעילות הכלכלית של פעילות העסק והן קריטיות לעתיד של החברה. אחת מאותן משימות חשובות, היא הבחירה של אופציות התשלום ללקוחות בכלל, ובפרט הבחירה שאין שירותי סליקה במערכת אשראי מקצועית. על מנת שתוכלו לספק ללקוחות שלכם את מגוון השירותים האופטימלי, אתם לא יכולים לוותר על אופציה של סליקת אשראי, ולכן חשוב להבין מה הן המשימות המרכזיות ואיך ניתן לבחור חברת סליקה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

רגע לפני הפתיחה הגדולה – איך לבחור אופציית תשלום באשראי?

בחירה של אופציית תשלום באשראי, מבוססת על פי רוב על:

  1. תהליך ההטמעהמה הן הפעולות הטכניות אותן צריכים לבצע אנשי חברת הסליקה, על מנת לאפשר ללקוחות שלכם לשלם בעזרת כרטיס אשראי. האם אתם צריכים להשקיע עוד משאבים על מנת לבצע את הסליקה או שהחברה לוקחת אחריות על כל התהליך?
  2. עלויות סליקהחשוב להבין מה הן עמלות הסליקה והאם אתם עדיין נשארים רווחיים לאחר תשלום עמלת הסליקה של כל מוצר שהוא.
  3. שירות לקוחותבמידה ויש תקלה במערכת סליקה, חברה מקצועית תעמיד לרשותכם שירות לקוחות, ותסייע לכם לפתור כל תקלה בוא במקום.
  4. החזרי כספים ללקוחותלעיתים, גם הלקוחות שלכם ירצו לבטל עסקה. אתם צריכים לדעת איך נראית הפרוצדורה של ביטול עסקה ומה הן העמלות או הכנסות שאתם עתידים לשלם על כך מבעוד מועד.

חשיבה כלכלית מקצועית – היא הדרך לבחירה איכותית

אפילו כאשר מדובר על משימה כל כך קטנה, כמו התקנת מערכת סליקה לבית העסק, אתם חייבים לבחון אותה בעיניים של עלות מול תועלת. אי אפשר לזלזל בעמלות הקטנות ובעלויות השירותים, שכן בסופו של יום הן עתידות להשפיע על הרווח הכולל של בית העסק שלכם לטווח הארוך. בדיוק מסיבה זו, חשוב לתת את הדעת על סוג השירות הדרוש לכם ועל חברת הסליק השיטה אתם בוחרים לעבוד, כבר בשלבים המוקדמים של הקמת בית העסק.

תגיות

פרסום באתר