אוכל

שבבי עץ לעישון

שבבי עץ לעישון

עכשיו אתם יכולים להשאיר את הפחמים בצד. עם שבבי עץ למעשנת, תיהנו מארוחות עשירות, טעימות ומלאות בארומה שמתפשטת במהירות באוויר הפתוח.

יש לכם מעשנת ביתית? אם טרם רכשתם, כדאי לבדוק לגבי מעשנת חשמלית הפועלת באמצעות בעירה של כפיסי עץ. עץ לעישון בשר משמש לצלייה איטית ומונע חדירה של עשן רעיל לתוך המזון. יתרון נוסף של שבבי עץ למעשנת, זו האפשרות ליהנות מארוחה מלאה ועשירה, בלי לדאוג ללכלוך. שבבי עץ קטנים אינם מותירים משטחי לכלוך שחורים כמו גחלים וקל לנקות את המעשנת ולמלא את הכמות הדרושה לפעם הבאה.

 

שבבי עץ למעשנת – מה הטעם שלכם?

אתם משקיעים מחשבה בבחירת נתח הבשר שאתם עומדים לצלות ומתלבטים איך להוסיף לו תבלינים ובאיזה שמן להשתמש, כדי לשמור על עסיסיות הנתח וטעמו. עכשיו אתם יכולים לקחת את זה צעד קדימה, באמצעות בחירת כפיסי עץ.

כפיסי עץ למעשנה מגיעים במגוון טעמים וניחוחות. אתם יכולים לבחור הפעם בכפיסי עץ אלון ובפעם הבאה בעץ דובדבן. אולי תעדיפו דווקא את הניחוח המתקתק של כפיסי עץ מייפל או פקאן? אם אתם לא מצליחים להכריע, כדאי שתדעו שיש אפשרות נוספת והיא לרכוש תערובת המכילה מספר ניחוחות.

 

שימוש בשבבי עץ במעשנות גז וחשמל

למרות שהשימוש הנפוץ בכפיסי עץ הוא במעשנות חשמליות, המגיעות עם תא בעירה מיוחד לשבבים ומערכת פיקוד דיגיטלית, ניתן לשדרג את הבישול באמצעות שבבי עץ גם במעשנות גז ואם תרצו, גם להוסיף אותם למעשנת פחמים. הדבר היחיד שחשוב לבדוק זה את איכות השבבים.

יש מספר חברות המייצרות שבבי עץ למעשנות, אך רק Traeger Grills  מתחייבת לשבבי עץ לעישון באיכות גבוהה, המיוצרים ברמת דחיסות שמאפשרת פיזור חום אחיד ללא פליטת אדים רעילים לאוויר.

השבבים עשויים 100% עץ, ללא חומרים סינטטיים ודבקים רעילים, כך שמלבד שמירה על איכות הסביבה, השימוש בשבבים אלו מונע חדירת טעם לוואי וריחות לתוך המזון.

 

מטעמים עדינים ועד לטעמים בעלי נוכחות בולטת – אתם מוזמנים לגוון בכל ארוחה עם תערובת שבבים אחרת ולדעת שב-Traeger Grills מקפידים על תהליך הייצור החל מבחירת זני העצים ועד להפקת שבבי עץ מותאמים למעשנות בשר. לרכישה היכנסו לאתר הרשמי בכתובת: https://www.traegergrills.co.il/ ובצעו רכישה אונליין. כמו כן ניתן להגיע לאולם התצוגה שלנו בכתובת: רחוב יד חרוצים 6, נתניה. ניתן גם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84.

פרסום באתר