הכל לבית כללי צרכנות נבונה

היתרונות של רחפן פנטום 4

רחפן פנטום 4

 

רחפן פנטום 4 מהווה את אחד רחפנים למכירה הכי משובחים שניתן לרכוש כיום. הוא מעניק תוצאה מצוינת ביחס לעלות שלו והינו הולם אוכלוסייה רבה של בני אדם חובבי צילום וכן רחפנים למכירה

מה הן היתרונות של רחפן פנטום 4?

  1. אורך חיי הבטרייה – במקרה אידיאלי, רחפן פנטום 4 עשוי להיוותר באוויר במהלך שלושים דקות של טיסה, למרות שהתנאים הללו אינם לעולם מתרחשים , אל תניחו כי מהלך של שלושים דקות שמא מעט מזה. מההיבט של אורך חיי הבטרייה – להטעין באופן מלא את הבטרייה שהינה כמעט ריקה אורך בערך שעה וחצי כך שרוב הטעינות הינה סביב שעה ורבע. יש כאן מעלה גדולה על פני היריב שאורך לרוב שעה וחצי עד שעתיים למלא אותה.
  2. כל מיני הטבות – רחפן פנטום 4 מקבל מספר הטבות לעומת פנטום 3, הן אומנם מזעריות, אבל מאוד חשובות. הוא קיבל שדרוג למערכת הימנעות מסייג והוא כעת שומר על הרחפן שחכם מחמישה צדדים בעוד שבוואריאציה הסטנדרטית הימנות מהתנגשות מוסבת רק למקטע הקדמי. חיישנים חדשים דואגים לרחפן שלכם מקדימה, מלמטה, מימינה ומשמאלה. החיישן מאתר את המקום ודואג להגן על הרחפן שלכם באופן הכי מקצועי. עוד הטבה היא במצלמה החדשה שנכללת בתוכה חיישן בגודל אינטש בודד – שהדבר פי ארבעה מן החיישן שקיים בוואריאציה של פנטיום 4 הקלאסית. כמו כן, המצלמה בעלת טיב ה- 4 ויכול הגעה של עד שישים פריימים עבור שנייה אחת. טיב מצלמת הסטילס הינו עשרים מגה פיקסל. יתרה מכך, צירפו עוד הטבות למצלמה כך שבאופן כללי היא יותר משובחת בצורה רבה.
  3. טיב הבנייה – פנטום 4 די דומה לפנטום 4 הסטנדרטי מההיבט של טיב ועיצוב הבנייה. מההיבט של העיצוב אין עוררין על זה, הוא היה ונותר אחד מן הרחפנים הכי נאים בשוק זה. הם צלחו לצרף את ההטבות ללא שינוי של יותר מדי בעיצוב של הרחפן. החיישן החדש הינו ממוקם על רגליו וחיישנים של אינפרה בצבע אדום הם חיישנים האופטיים ממוקמים בצדדים.

פרסום באתר