אוכל כללי

קייטרינג צורסקו – הסטנדרט גבוה והאש נמוכה

קייטרינג צורסקו

צליית בשר על האש היא אמנות והיא לא דומה למנגל חשמלי וגם לא לקציצות בשר על גחלי עץ. קייטרינג צורסקו יודע לתת לכם נתחי בשר צלויים בהתאם למיטב ארוחות האסאדו הנערכות בברזיל, בארגנטינה, באורוגוואי או בצ'ילה. מן המרעה בדרום אמריקה, דרך הספק הישראלי ועד לבדיקת הנתחים אנחנו עומדים ברמה גבוהה ועליה אנחנו מקפידים.  

מנה בשרית אינה רק הבשר עצמו, כי צורת ההגשה של קייטרינג צורסקו משפיעה על האירוח כולו ועל הארוחה כולה. יש לדעת לעשות את העיצוב גם בפרטים הקטנים, כמו להניח את עלי הנענע כמו שצריך, להקפיד על חיתוך הירקות הטריים בצורה מעוררת תיאבון, לעצב את האוכל באהבה, עם משהו שהוא מעבר להכנה עצמה. בקייטרינג של צורסקו אתם תקבלו מנות שהן לא רק טעימות אלא מוגשות בכבוד וניכר עליהן שנעשו בשמחה. 

הבשר הוא המנה העיקרית אבל נילווה לו מבחר גדול של מנות פתיחה ומנות ליווי. אפשר לבסס את מנות הליווי על ירקות, כמו גם על חלקים אחרים של בשר. מאפים במילוי בשר טחון או במילוי תפוחי אדמה, ירקות ממולאים לפי בקשתכם, או פיסות סלומון שמוגשות על ירקות. כאן נשמח לקבל מכם את הגון שאתם אוהבים ומה שיתאים גם לאורחים שלכם. ההתאמה של התפריט אל המארחים היא חלק בלתי נפרד מהצלחה של אירוע ואנחנו בקייטרינג צורסקו מאמינים בטעם האישי של המזמינים. 

קייטרינג צורסקו מתאים את הארוחות לאירועים, כי לחתונה יש תפריט מסוים ולארוחה משפחתית יש תפריט אחר. אם בחרתם במפגש אישי ומצומצם תוכלו לבחור את התפריט בהתאם. קייטרינג לבר מצווה, למשל, יהיה שונה מקייטרינג לארוחה עסקית ויכלול מנות מגוונות יותר, משום שהאורחים שונים וגם הגילאים שלהם שונים. 

במפגש של בעלי עסקים כדאי לשים את הדגש גם על בר המשקאות. לעתים די בבירה כדי ללוות את הארוחה אבל יש לנו בתפריט מיגוון מכובד של משקאות חריפים וכדאי להתאים אותם מראש לאורחים. גם כאן, לכל ארוחה של קייטרינג צורסקו יש את התפריט המתאים לה ובתפריט של קייטרינג לבר מצווה, למשל, הדגש יהיה על משקאות לגמרי אחרים. 

פרסום באתר