אוכל כללי שירותים מקצועיים

קייטרינג בשרי

קייטרינג בשרי

אין ספק שגולת הכותרת של כל קייטרינג בשרי, הן מנות הבשר שלו. המטבח הישראלי, בזכות שפים יצירתיים, זוכה להרבה מאוד מנות בשריות שהן ברמה של מסעדות ממש, כאשר גם חלק מהאירועים הנערכים היום, הופכים לסצנה של מטבח פתוח. זהו עידן האוכל, הקולינריה וזה מיצג מעניין בפני עצמו, סביבו נערכים אירועים גם כמו חתונה ויום הולדת. אוכל זה העניין, וקייטרינג בשרי שמביא אתו גם רעיון מקורי לאירוח ומרכז סביבו את תאוות הבשרים תרתי משמע, בהחלט הופך לקונספט מעניין באירועי טבע או במקומות סגורים.

מי אמר אסאדו וקיבל על האש…

יש חברות קייטרינג שעורכות אירועי קולינריה בחיק הטבע, עם קייטרינג בשרי, כאשר הוא מהווה את הנוף הכי הולם, ולכן גם מתאים לערוך בו אירוע טבעי כמו על האש. תשאלו כל נווד או שומר יערות איך הוא אוהב את הבשר שלו ותגלו שבדומה לאירוע על האש בטבע, גם הוא עושה מדורה כדי לצלות את הבשר שלו. היום אנשים נמשכים לדברים אותנטיים ועל האש בחיק הטבע או אסאדו באמצע חורשה, זה הדבר הכי טבעי בעולם, זה כאילו וכרגע חזרתם מצייד והנה אתם אוכלים את השלל. יש לזה טעם אחר, זה נעשה במקום שמעניק ערך מוסף לאירוע עצמו שמשאיר חוויה של ממש באירוח מהסוג הזה.

צריך לדעת להכין בשר

לא כל קייטרינג מתמקד בתפריט בשרי גורמה, אבל יש כאלה שזו המומחיות שלהם. הם יכולים להרים מזנון בשרי באמצע היער ליום כיף של עובדים, או להכין מנות בשר מעניינות של קייטרינג בשרי שהולך על דברים מיוחדים לכנס, אירוע סגור, אירועים פרטיים קטנים ועוד. יש פה את העניין של החוויה, רואים את הדברים קורים מקרוב, ומרגישים חלק מכל ההתרחשות. זה קורה היום אגב גם בלא מעט אירועים סגורים, שמנות המזון נעשות לנגד עיני האורחים ומוגשות מיד כשהן מוכנות. יש לזה איזו ארומה של משתה, או מזללה ומנות קייטרינג בשרי ליד יין אדום משובח, זו שלמות קולינרית שלא צריך יותר ממנה והנה כבר נוצרו החוויה והטעם.

פרסום באתר