כללי צרכנות נבונה תרבות וספורט

מדוע כדאי לבחור בקייטנות גלישה בבית ינאי?

קייטנות גלישה בבית ינאי

עונת הקיץ, היא עונה המביאה עמה יחד עם כל יתרונותיה, גם את החופשה הגדולה של הילדים והנוער מבתי הספר והתיכונים. הורים רבים, אשר ממשיכים לעבור במהלך תקופת החופשה הגדולה, מחפשים אחר קייטנות אטרקטיביות עבור הילדים שלהם, אשר יהוו עבורם חוויה נעימה ואיכותית בחלק מחופשת הקיץ. אחת מהקייטנות המהנות ביותר כיום עבור ילדים ובני נוער היא קייטנת גלישה. קייטנת גלישה אשר במהלכה הילדים לומדים את כל הידע התאורטי הרלוונטי להכרות עם הים ועם תחום הגלישה וגלישה נכונה וכן, הדרכה מעשית בגלישה בים, מעניקה לכל ילד המשתתף בקייטנה מעין זו את היכולת לגלוש בצורה הטובה ביותר בסופה של הקייטנה ואת החוויה המדהימה ביותר, אשר תותיר בו חותם משמעותי לאורך כל חיוו.

מדוע כדאי לבחור בקייטנות גלישה בבית ינאי?

אם החלטתם לשלוח את ילדכם האהוב לקייטנת גלישה בחופש, כדאי שתבחרו את דווקא בקייטנות גלישה בבית ינאי, מהסיבות הבאות:

  1. קייטנות גלישה בבית ינאי, הן קייטנות אשר נפתחות כל קיץ במהלך יולי- אוגוסט. לקייטנות 4 מחזורים והן נמשכות כ10 ימים. כדאי להירשם לקייטנות הללו כמה שיותר מהר מכיוון מדובר במכסה מוגבלת של משתתפים. מכיוון שהקייטנות הללו שמות דגש על איכות הלימוד והיחס האישי של המדריך אל כל חניך וחניך, הרי שקבוצות הלימוד הן קבוצות קטנות ומדריך גלישה מנוסה, מקצועי ומוסמך מטעם מכון וינגייט, אחראי על קבוצה של 5 ילדים.
  2. קייטנות גלישה בבית ינאי מספקות לימוד מעמיק ורציני בכל הנוגע לתחום הגלישה. הן מבחינה תאורטית והן מבחינת התנסות מעשית בגלישה בים. הילד ילמד להכיר את תנאי הים השונים ולהבחין בהם, ילמד על כללי הבטיחות בכל הנוגע לגלישה נכונה, על האופן שבו ניתן לסייע לאדם במצוקה בים על ידי גלישה בגלשן ועוד.
  3. קייטנות גלישה בבית ינאי הן קייטנות אשר מעניקות לכל ילד ארוחת בוקר בריאה, ביטוח רפואי במהלך כל השהייה בקייטנה, גלשן איכותי וחולצה מיוחדת להגנה מפני השמש.  הקייטנות נערכות בחוף בית ינאי, באזור אשר פרושות בו צליות ומים קרים עומדים לרשותם של הילדים בכל עת. כמו כן, מדובר בחוף מסודר המכיל מקלחות עם מים חמים ומלתחות, מרפאה וכמובן שירותי הצלה.

פרסום באתר