אוכל כללי

קורס קונדיטוריה – תחביב שהוא גם מקצוע

קורס קונדיטוריה

עולם הקולינריה עובר תהפוכות ללא הרף; בעשורים האחרונים הקצב התגבר ובכל יום אנו שומעים על טעמים חדשים, טכניקות מתקדמות ושפים שפרצו גבולות. עבור מי שהמטבח זורם בעורקיו, קורס קונדיטוריה הוא אופציה נהדרת להרחיב את האופקים וללמוד תחום נוסף שהוא חלק בלתי נפרד מעולם הקולינריה כולו.

קורס קונדיטוריה – על מה ולמה

תיאוריה אחרת תספר לכם שעולם הקונדיטוריה יושפע גם מהפופולאריות הגוברת של תכניות הבישול בטלוויזיה, בלוגים, אפליקציות, אתרי אינטרנט ובאופן כללי התעסקות יום יומית בלתי פוסקת באוכל. הנגישות של חומרי הגלם האיכותיים והשיפור הניכר בתנאי העבודה, תורמים לעניין שמביעים רבים בכניסה לתחום. מה הפלא שגם הפופולאריות של קורס קונדיטוריה גדלה כל כך? בימינו, גם מי שמעוניין להפוך את תחביב האפייה למקצוע של ממש, או לקדם את התחביב לרמה גבוהה יותר – יוכלו להצטרף לקורס מתקדם וללמוד מהטובים ביותר כיצד לעשות זאת.

מגוון קורסים וסדנאות עונים על צרכים שונים של הלומדים אותם; בקורס אחד, תוכלו לפגוש בתלמידים השואפים לרכוש מקצוע וכן בחובבי אפייה ומתוק שמטרתם לשפר את יכולותיהם וביצועיהם במטבח. הלימודים מתקיימים במתכונת תיאורטית לצד עבודה מעשית רבה מאוד על מנת לאפשר לתלמידים להתנסות בעצמם בחומרי הגלם ובטכניקות העבודה. שהרי, אי אפשר לצאת לשוק ללא ידע מעשי ותיאורטי מאוזנים. בעיקר לא כשהמטרה היא להשתלב בשוק עצמו ולפתח קריירה בתחום. על מסיימי הקורס להציג יכולות מקצועיות ואמיתיות בכל תחומי הקונדיטוריה, על מנת להתקבל למקומות עבודה.

סיימתי קורס קונדיטוריה, מה עכשיו?

תלמידים המסיימים קורס קונדיטוריה נחשבים לקונדיטורים. אדם הנחשב לשף קונדיטור, יחזיק בניסיון והכרה משמעותיים מצד העולם הקולינרי. הוא אדם שעבר התמחויות ולימודים מעשיים בארץ ובחו"ל (עם דגש על צרפת, מולדת הפטיסרי והבולנז'רי). חשוב לציין שגם בתוך תחום הקונדיטוריה ישנן התמחויות אפשרויות; כגון גלסייר (הכנת גלידות), שוקולטייר, קונדיטור המתמחה בעבודה בבתי מלון, פיסול בבצק סוכר ועוד רבים ונפלאים. כל אדם יוכל למצוא את הדרך המתוקה ביותר להכנס לעולם הקונדיטוריה!

 

 

פרסום באתר