בריאות וטיפולים כללי צרכנות נבונה קוסמטיקה וטיפוח

קוסמטיקה טבעית

קוסמטיקה טבעית

העולם עובר לטבע בהרבה מאוד מובנים. שימוש בבגדים מכותנה אורגנית, מזון טבעי, תרופות טבעיות, תוספי תזונה. המראה הטבעי כובש את שערי האופנה. יש צבעי שיער טבעיים וגם קוסמטיקה טבעית המסתמכת רק על הסגולות של הצמחים, ועושה להם תהליך של עיבוד שאינו גורם לאובדן הסגולות והיתרונות המיוחדים שלהם. נשים בכל הזמנים טיפחו את עור הפנים שלהן. הן גם התאפרו ואת כל החומרים לצורך כך, הן לקחו מהטבע. התוספת של חומרים כימיים מלאכותיים למוצרי הקוסמטיקה, עונה על הצורך של שיווק אבל לא על הצורך האמתי של הקוסמטיקה. בתוך קרמים, שיטות וטיפולי קוסמטיקה, יש המון כימיה והמון חומרים מלאכותיים, משום שלא לכל חברת קוסמטיקה יש את הידע והיכולת לייצר קוסמטיקה טבעית טהורה, רק על בסיס הטבע.

מגרד לכם או לא?

בדרך כלל מוצרי קוסמטיקה עשויים על בסיס של מקור טבעי אחד שיש לו איזה שהיא יכולת להטיב עם העור. אבל בעוד שנוטלים רכיב אחד ומוסיפים עליו המון חומרים נוספים כדי להפוך אותו בסופו של דבר למשהו שיווקי, הרי שמה שנשאר הוא מוצר מעבדה עם רכיב מסוים איכותי וכל השאר, אלה הן תוספות שאמורות לגרום לו להיות מוצר מדף שלא מתקלקל, זה בדיוק כמו כל החומרים המשמרים שדוחפים לנו למזון, רק כדי שחיי המדף שלהם יהיו יותר ארוכים וכל החומרים המשמרים הללו זה ידוע, בהצטברות של שנים, מזיקים לבריאות.

יש חומרים כימיים שנמצאים בתוך מוצרים קוסמטיים, ועלולים לגרום לגרד, אדמומיות ועוד. כל הסימנים הללו מצביעים על כך שהמוצר הזה לא מתאים לעור הפנים, וזה בעיקר בגלל התוספות הכימיות שלו. זה לא יקרה במוצרים שהם על טהרת קוסמטיקה טבעית.

קוסמטיקה טבעית על טהרת הטבע

קומסטיקה טבעית עושה שימוש במקור טבעי ובתמציות צמחים כדי ליצור קרמים, מוצרי אנטי אייג'ינג, מסיכוצת, קרם יום ולילה, קרם עיניים ועוד, הכול על טהרת הצמחים ללא כל חומרים כימיים. תוכלו לרכוש קרם עם זרעי רימונים, סבון מצמח הלבנדר, קרם קלנדולה וקמומיל, לבונה וגם ורדים. חימר ירוק המכיל אצות, אכינציאה ועוד.

פרסום באתר