כללי שירותים מקצועיים

צלמי סטילס – בשביל תמונה מושלמת, טובים השניים מהאחד

צלמי סטילס

אם יש לכם אירוע גדול או שאתם צריכים לצלם הרבה אנשים בזמן קצר, מספר צלמי סטילס זה הפתרון בשבילכם. מספר צלמי סטילס יכולים להגיע עם יותר ציוד ולהציע לכם מגוון רחב יותר של תמונות. בנוסף, הרבה פעמים צלמי הסטילס גם נהפכים בשלב מסוים לצלמי וידאו כך שיש שילוב של צלם סטילס וצלם וידאו. ישנה גם אפשרות שיהיו צלמים שאחד יוציא תמונות רגילות והאחר מגנטים. יותר צלמים זה יותר גמישות וזה טוב להרבה מאוד מצבים שבהם צריכים הרבה תמונות. לעתים הצלמים עושים מגוון חבילות שבהם הם מאחדים כוחות ומציעים את שירותיהם במחירים נוחים, לעתים במחירים של צלם אחד.

היתרונות של צלמי סטילס

  • אם יש לכם אירוע שמתרחש בשטח גדול , למשל חתונה או אירוע חברה, צלם אחד לא יוכל להיות בכל המקומות באותו הזמן ולכן יהיו דברים שהוא לא יוכל לצלם. במקרה הזה, צלמי סטילס הם הפתרון שמאפשר לכם לכסות את כל שטח האירוע. 
  • לכל צלם יש את הטאץ' האישי שלו. אם הבאתם צלם אחד ולא אהבתם את הדרך שבה הוא מצלם זאת יכולה להיות בעיה. מספר צלמים ייתנו לכם את הפתרון כי תמיד תוכלו לבקש מצלם אחר שיצלם אתכם. 
  • אם יש לכם אירוע ארוך, למשל אירוע חברה שמתחיל בצהריים ונמשך לתוך הלילה, בשלב מסוים הצלם יהיה חייב לקחת הפסקה, מה שישאיר אתכם בלי מישהו שמצלם. כשיש מספר צלמים, תמיד תהיו מכוסים מבחינת צילום האירוע.

מה כדאי לשים אליו לב כשבוחרים צלמים

כשאתם בוחרים מספר צלמי סטילס, כדאי שתשימו לב שהם צלמים מקצועיים. אחד הדברים הבולטים בצלמים מקצועיים הוא שיש עליהם המלצות באינטרנט. אם לא שמעו עליהם ולא יודעים מיהם, כנראה שהם לא מנוסים ולא כל כך טובים. דבר נוסף שניתן לבדוק בצלמים זה העבודות שלהם. צלמים שמכבדים את עצמם מתהדרים בתיק עבודות מרשים שכולם יכולים לראות ולהתרשם מהיכולת המקצועית הגבוהה של הצלם. תדברו עם הצלמים קודם, תראו שאתם מתחברים אליהם ונראה לכם שיהיה לכם כף לעבוד איתם למספר שעות. הכי חשוב, אל תמהרו, קחו את הזמן, תעשו סקר שוק טוב ותבחרו את הצלמים שהכי טובים בשבילכם.

פרסום באתר