הכל לבית כללי צרכנות נבונה

פרגולות אלומיניום: בבנייה חושבים לטווח ארוך

פרגולות אלומיניום

"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים". בישראל, פרגולה זה לא אפשרות, אלא חובה. התקנת פרגולות אלומיניום היא מעשה נבון, של אלו החושבים קדימה, לא שנה, לא עשר שנים, אלא שלושים שנים קדימה. פרגולה מאלומיניום היא הבחירה הנבונה ביותר, התקנה שתמשיך קדימה גם לדור הבא.

לא רק החומר, גם העיצובים הזמינים לכם כיום בפרגולות האלומיניום המתקדמות הופכים את המוצר הזה לנחשק במיוחד. קל לעיצוב, קל להתקנה וקל לתחזוקה, היתרונות של פרגולה מאלומיניום עולים בהרבה על הפרגולות המתחרות, ואין זה מפתיע כי הבחירה של הקהל הישראלי בעבודה עם אלומיניום הולכת ועולה, והביקוש שובר שיאים חדשים.

היתרונות הרבים של פרגולות אלומיניום:

כשאתם בוחרים לעבוד עם חברה מקצועית להתקנת פרגולות אלומיניום אתם נהנים ממספר רב של יתרונות:

  1. הדמיה נאמנה למציאות – חברה מתקדמת שמציעה שירותי פרגולות תאפשר לכם לראות מבעוד מועד ב"רנדר" (Render) – הדמיה מתקדמת שתוכלו לקבל תמונה כללית על הנראות של הפרגולה לפני ההתקנה
  2. חסינה לפגעים שונים – שלא כמו פרגולות עץ, האלומיניום חסין לגמרי לפגעי חרקים וטרמיטים, מה גם שהחומר המתכתי חסין לנזקי אש.
  3. אחריות של עשור – אלומיניום הוא כ"כ עמיד, והצביעה שלו כ"כ חזקה, עד שחברה מקצועית להתקנת פרגולות אלומיניום תוכל לתת לכם אחריות של לא פחות מעשר שנים על הצבע, בלב שקט.

אין תחזוקה – רק הנאה

מהרגע שהתקנתם את הפרגולה שלכם, תוכלו להתחיל ליהנות מהמרפסת, החצר או כל חלל שעד כה היה חשוף. ההבדל הגדול בין חומרי הפרגולות הוא שעם אלומיניום, התקנתם, ונהניתם, ללא תחזוקה משום צורה ואופי. פרט לשמירה על הניקיון הכללי של הפרגולה, וזאת במטלית לחה או חומרי ניקוי בסיסיים ופשוטים, פרגולת האלומיניום שלכם לא צריכה דבר, ורק נותנת צל ללא הפסקה.

המגוון הרחב של פרגולות האלומיניום מאפשר לכם לבחור בין פרגולה תלויה (כמו גגון ללא עמודים), הנתמכת בכבלים חזקים המעוגנים לקיר שמעליה, לפרגולות נתמכות בכל גודל וצורה. ישנם מספר עיצובים מהם תוכלו לבחור ולשלב, מספר חומרים לקירוי נגד גשם, וכמובן, מספר צבעים כדי שהפרגולה שלכם תראה בדיוק כפי שאתם רוצים.

פרסום באתר