הכל לבית כללי שירותים מקצועיים

היתרונות של פרגולה מעץ

פרגולה מעץ

ישראל היא אחת המדינות עם מספר שעות השמש השנתיות הגבוה ביותר בעולם. בקיץ חלק גדול מאוד מהיום לוהט במיוחד, וגם בסתיו, באביב ואפילו בחורף יש שעות שבהן לא קל לשהות תחת השמש הקופחת. עוד כדאי לקחת בחשבון שלפי כל התחזיות השנים הקרובות צפויות לכלול קיצים חמים יותר וגם אירועי קיצון בתדירות גבוהה יותר – ולכן אין פלא שהביקוש לפתרונות הצללה נמצא במגמת עלייה קבועה.

אחת האופציות המומלצות היא פרגולות, שמתאימות מאוד למרפסות, לחצרות, לגגות וגם במרחבים הציבוריים ניתן להיתקל בהן לעתים קרובות. בפרט כדאי להעדיף פרגולה מעץ, וזאת מהסיבות הבאות:

יופי שובה לב

אמנם ההתקנה של פתרון ההצללה היעיל מאוד היא כמובן מטעמים פרקטיים, אבל באופן טבעי מתקן גדול ובולט לעין משפיע במידה ניכרת על המראה של המרחב – בין אם מדובר בגג, בין אם זו חצר ובין אם מרפסת. בהתאם ישנה חשיבות גם להיבט האסתטי, ומבחינה זו פרגולה מעץ היא האופציה המנצחת. עץ מקרין תמיד יופי שובה לב, שורשיות, חוסן וגם רוך, ואם בוחרים נכון את סוג העץ כך שתיווצר הרמוניה מוצלחת עם הסביבה, התוצאה תהיה לא פחות ממושלמת.

מראה ייחודי

סיבה טובה נוספת לבחור פרגולות עץ היא המראה הייחודי שלהן. בניגוד לפרגולות אלומיניום, שיכולות להיות כמובן אסתטיות אבל המראה שלהן קר ולכן גם מנוכר, העץ משדר חום ונועם, ובעיקר יש לו אופי שבא לידי ביטוי בנוכחות שלו בחלל – ובשדרוג המראה של הבית כולו.

פרגולה מעץ אורן – יחס עלות תועלת משתלם במיוחד

פרגולה מעץ אורן היא בחירה חכמה במיוחד. האורן הוא עץ נוח במיוחד לעיבוד, ובהתאם המחיר שלו אטרקטיבי, כך שגם הפרגולה כולה הופכת לזולה – ומשתלמת מאוד. האורן משמש לא רק לעמודים אלא גם להצללה עצמה (ה"תקרה" של הפרגולה) כשעוד אופציה היא במבוק. ניתן לאטום פרגולה עם רעפי שינגלס או סנטף, כך שהמקום יהיה מוגן גם מפני גשם. בכל מקרה חשוב להפקיד את מלאכת התקנת פרגולת העץ בידיים מקצועיות ומנוסות – כך שהיא תספק מקסימום תועלת במשך שנים רבות, ובעיקר כדי שתוכלו לשבת מתחת לפרגולה בראש שקט באמת.

פרסום באתר