כללי שירותים מקצועיים

עיצוב תערוכות מקצועי

עיצוב תערוכות

עיצוב תערוכות הוא שירות רב ערך שמספק תועלת רבה הן למי שמארגן תערוכה מקצועית בתחום כזה או אחר והן למי שמציג בתערוכה שכזו. מומלץ בחום להיעזר בו ולנצל את יתרונותיו על-מנת שהתערוכה תהיה מושלמת ושניתן יהיה להפיק ממנה את מלוא התועלת האפשרית.

שירות למארגני תערוכות

ארגון תערוכות מחייב תשומת לב לאינספור פרטים: בין השאר יש לוודא שהכניסה למרחב שבו מתקיימת התערוכה נוחה ומהירה, ובמקביל גם מייצרת את הרושם הראשוני הרצוי ולשם כך נדרשים שערים ממותגים היטב ובדרך כלל גם עמדות קבלה איכותיות הן בפן הפונקציונלי והן בפן האסתטי; למקם את ביתני התצוגה באופן מדויק, כך שתיווצר זרימה נכונה בתוך המרחב ובנוסף כל מי שמציג בתערוכה יזכה למלוא תשומת הלב הרצויה לו; לנצל את הקירות וחללים נוספים לטובת העברת מסרים יעילה על בסיס שלטים ממותגים ופתרונות תצוגה מתקדמים נוספים; לעתים נדרשת גם במה ובמקרים אלה יש להקפיד על בטיחות ללא פשרות ובנוסף להציב גב במה שגם הוא אמצעי אפקטיבי מאוד למשיכת תשומת לב המבקרים בתערוכה למותגים ולרעיונות; ועוד.

כדי להבטיח מיצוי מושלם של פוטנציאל האירוע חשוב להפקיד את כל הנ"ל בידיים מקצועיות במיוחד של מעצבי תערוכות מנוסים.

איך שירות עיצוב תערוכות עוזר למי שמציג בתערוכה?

השתתפות בתערוכה כרוכה בלא מעט משאבים – תשלום עבור הזכות להשתתף, שעות עבודה ועוד. כדי להבטיח שהשקעת המשאבים תניב את הפירות הרצויים כדאי להיעזר בשירות עיצוב תערוכות. מעצבי תערוכות מיומנים ידעו לבחור עבורכם את סוג הביתן האופטימלי בהתאם לאופי התערוכה, מיקום הביתן הספציפי שלכם, מטרות הביתן ואופי העסק. האפשרויות הן ביתן שצורתו כצורת האות ר', ביתן בצורת ח', ביתן חצי אי, כלומר כזה שיש לו רק קיר אחד, וביתן פתוח לכל כיוון – ביתן אי.

בנוסף מספק שירות עיצוב תערוכות תכנון מדויק של הביתן, ובפרט מיתוג מושכל שלו. מיתוג חכם נדרש כדי להבטיח מקסימום תשומת לב, כשבהקשר זה כדאי לזכור שתערוכה היא אירוע רב אטרקציות ובכל רגע נתון מוצפים המבקרים באינספור גירויים ויזואליים, ועל כן לא קל למשוך את תשומת הלב הרצויה – מעצב תערוכות מקצוען יעזור לכם לעשות זאת בהצלחה מרשימה.

פרסום באתר