כללי

עידו גרינבלום – המועמד שלכם בטבעון

עידו גרינבלום

סביר להניח שגם אתם, כמו כל עם ישראל, כבר שמעתם לא מעט על הבחירות שתתקיימנה באוקטובר 2018. אם אתם תושבי טבעון אתם בוודאי יודעים לומר עד כמה אתם אוהבים את המקום שבו אתם גרים, כי יש בו שקט, שלווה והרבה נחת. עם זאת, גם בטבעון, כמו בכל מקום אחר בארץ, יש הרבה דברים שתרצו לשנות בוודאי ולכן כדאי שתכירו את עידו גרינבלום כי אולי מעידו גרינבלום תיגע הישועה. מר גרינבלום הוא מועמד מוביל שיוכל להפוך את טבעון למקום טוב יותר, כך שאם גם אתם רוצים להשתתף בחגיגת הדמוקרטיה שתתחיל פה ממש עוד מעט, כדאי שתכירו אותו.

עידו גרינבלום ומה שהוא באמת יעשה בשביל טבעון

כולנו יודעים לומר שכל מועמד לרשות מקומית, בין אם זה בטבעון, בחיפה או בכל עיר אחרת, מציג את עצמו בתור הפתרון הכי טוב שיש. עם זאת, לא מכל האנשים נוכל לצפות למה שאפשר לצפות מעידו גרינבלום. לכן, אם חשוב לכם שרמת:

  • החינוך
  • הספורט
  • התרבות
  • והאווירה הכללית

בטבעון תעלה – אין ספק שרק עידו גרינבלום הוא האדם שלכם. אין סיבה להמשיך ולהפקיר את טבעון בידי אנשים שלא באמת אוהבים אותה ושלא באמת מגיעים עם הכישורים הנדרשים לניהול של רשות מקומית. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק את הפרטים לעומק וללמוד כל מה שאפשר אודות עידו גרינבלום.

החשיבות של השתתפותכם בהצבעה

מעבר לכך שעליכם לבחור את המועמד המוביל שלכם לראשות טבעון, אתם חייבים גם להבין את הרמה העקרונית של חשיבות ההצבעה. העניין הוא שבין אם אתם מצפים מעידו גרינבלום לתת את הנשמה בשביל טבעון ובין אם תבחרו במועמד אחר – כל קול משפיע! לכן זה לא משנה מה קרה בבחירות המקומיות הקודמות אלא מה שחשוב זה מה שיקרה הפעם. בנוסף לכך, חשוב שתבינו שחגיגת הדמוקרטיה הזאת אומנם לא תמיד מובילה לתוצאות שאתם החיים רוצים, אך היא בהחלט נותנת לכל תושב את האפשרות להשפיע. לכן, במקום להמשיך להיות מתוסכלים מהמצב הנוכחי כדאי שתצביעו כי ככה תשפיעו.

פרסום באתר