כללי עריכת דין

מתי פונים אל עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

לכאורה העבודה היא המקום הכי בטוח שבו אנחנו נמצאים כי לשם אנחנו מגיעים כל יום ובעזרת העבודה אנחנו מממנים את חיינו. עם זאת, בפועל זה לא תמיד כך כי יש תאונות שעלולות להתרחש לנו בכל מקום שבו אנחנו נמצאים. השאלה היא תמיד מי אשם בתאונה, מי אחראי עליה ובעיקר: מי ייתן לנו פיצויים? אם אתם חושבים שגם התאונה שקרתה לכם היא תאונת עבודה, כדאי שתדעו שיש כמה נתונים שיכולים לקבוע זאת, כמו:

  • האם זו תאונה שקרתה בדרך לעבודה או בדרך ממנה
  • האם זו תאונה שהתרחשה בשליחות מהעבודה
  • האם זו עבודה שקרתה בעבודה עצמה

יש עוד הרבה מאוד מקרים שייכנסו להגדרה הזאת ולכן אתם צריכים לפני הכול שיהיה לכם עורך דין תאונות עבודה. עורך דין לענייני תאונות עבודה יוכל לעזור לכם להבין האם התאונה שלכם נכנסת להגדרה הזאת ובהתאם לכך תוכלו להחליט את מי אתם תובעים.

עורך דין תאונות עבודה שישנה את תמונת הדברים

הרבה פעמים השאלה האם אדם יצליח לקבל את הפיצויים המגיעים לו או לא קשורה לשאלה לאיזה עורך דין תאונות עבודה הוא יפנה. העניין הוא שאם תפנו אל עורך דין לענייני תאונות עבודה שאין לו מוניטין וניסיון עלול להיות שהוא לא לגמרי יוכל לסייע לכם. לכן כדאי יהיה לבדוק שאתם פונים אל איש מקצוע מומחה ושווה לכם גם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודותיו. רק עו״ד שמכיר את התחום ושצבר בו הרבה מאוד ניסיון יוכל לעשות הכול כדי להוציא אתכם מנצחים בסוף התהליך. זה אומנם נכון שפיצויים לא תמיד ישנו את הדברים והתאונה כבר התרחשה אך הם כן יכולים להקל על החיים, אז למה שתוותרו על כך?

עו״ד שנשאר זמין

אחד מהפרמטרים הנוספים שיוכלו להנחות אתכם בבחירת עורך דין תאונות עבודה זו השאלה האם הוא זמין ללקוח גם בין הפגישות. עוה״ד שלכם לענייני תאונות עבודה חייב להיות איש מקצוע אדיב ומקצועי אך הוא גם צריך להיות רגיש וזמין לכל שאלה שלכם.

פרסום באתר