כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

עורך דין צבאי – מה הוא יכול לעשות למען הילד שלכם?

כל הורה אשר שולח את הילד שלו לצבא מצפה ממנו לנהוג בצורה בוגרת ואחראית, בהתאם לפקודות ולהנחיות של הצבא. אבל לעיתים רבות מאוד יש אירועים שאתם פשוט לא יכולים לצפות ואין לכם יכולת להתמודד איתם, אלא בעזרת אנשי מקצוע מיומנים שנכנסים לתמונה. במידה ומדובר על אירוע שמחייב חקירה פנימית בצבא, הטלפון הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לעזרתו של עורך דין צבאי מומחה. עורך הדין מכיר את כל הפקודות והחוקים בצבא, ויכול לעזור לכם כבר מהשלב הראשון של האירוע לקחת החלטות נכונות בהתאם לצרכים ולמצב המשפטי של הילד שלכם. 

מתי צריך לפנות לעזרת עורך דין צבאי?

הליווי המקצועי של עורך דין צבאי, הוא נחוץ במגוון רחב של אירועים שאתם יכולים להתמודד איתם. אך יחד עם זאת החלק הארי של העבודה של עורך דין צבאי מבוסס על טיפול ב:

  • בתיקי משתמטים – נערים ונערות צעירים שבחרו לברוח מהצבא ולעצור את תהליך הגיוס שלהם, עלולים להתמודד עם סנקציות פליליות רבות. אבל לפעמים יש סיבה שבגללה בחרו אותם צעירים צעירות להשתמט מהצבא, ולכן יש צורך לבצע בירור אל מול רשויות הצבא.
  • בתיקי עבירות אלימות – גם בתוך השירות הצבאי, הילד שלכם עלול להסתבך באירועים אלימים מסוכנים. כמובן שאתם לא רוצים להגיע למצב הזה, אבל אם כבר הגעתם אז אין מנוס מקבלת ליווי אישי ואמין של עורך דין צבאי מנוסה.
  • בתיקי עבירות סמים – בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה בכמות תיקי עבירות הסמים אשר נפתחים לחיילים בצבא, מה שהופך את רף הענישה של המערכת הצבאית לגבוה הרבה יותר. המערכת לא מוכנה לקחת בקלות ראש תיקים אלו, ואתם רוצים להבטיח שהילד לקבל את ההגנה הרצויה במהלך הבירור. 
  • בתיקי ענישה משמעתית – אם החייל שלכם ביצע עבירת משמעת חמורה, הוא עלול למצוא את עצמו עומד בפני הדין הצבאי. אך יחד עם זאת, רבים מאוד מן החיילים שהועמדו למשפט בדין הצבאי, הצליחו להוכיח את חפותם ולהסביר את אשר ארע.

אל תשאירו את הילד שלכם לבד

למן הרגע שבו אתם מבינים שהילד שלכם מתמודד עם בעיה משפטית חמורה בתוך המערכת הצבאית, אין ברירה אלא לפנות לעזרת והמקצועית של עורך דין צבאי מיומן. עורך דין לבצע את כל הפעולות על מנת ללמוד את התיק וליצור קו הגנה ברור כדי לסייע לילד להציג כפשוטה.

פרסום באתר