שירותים מקצועיים

באילו מקרים מומלץ לפנות לעורך דין פלילי בתל אביב?

עורך דין פלילי בתל אביב מטפל בקשת רחבה של תחומים ומקרים, כך שכמעט כל אדם עשוי למצוא עצמו בשלב כזה או אחר בחייו נזקק לשירותיו.

בין הנושאים שבהם מטפל עו"ד פלילי בת"א ניתן לציין מחיקת רישום פלילי, ביטול כתב אישום, ייעוץ לקראת חקירה, גניבה, עבירות זיוף ומרמה, הוצאת צווי הרחקה והגנה, עבירות בתחום התעבורה, קבלת דבר במרמה, תביעות לשון הרע, עבירות בתחום המיסוי ועוד.

תביעות לשון הרע ושיימינג

בשנים האחרונות ישנה מודעות הולכת וגוברת לתביעות בגין לשון הרע ובמקרים של דיבה.

חשוב לדעת כי ניתן לתבוע פיצוי בגין לשון הרע גם ללא הוכחת נזק – כלומר האדם שהוא מושא הפרסום הפוגעני והמשפיל כלל לא מחויב להוכיח לבית המשפט כי נגרם לו נזק. בהתאם מומלץ בחום ראשית כל להתבטא בכל מקום בנחרצות אבל בזהירות ובעיקר מבלי לגלוש להשמצות אישיות, ושנית, אם אתם חשים נפגעים כתוצאה מפרסום אודותיכם שיש בו כינויי גנאי או שקרים אודותיכם אתם מוזמנים להגיע לעורך דין פלילי בתל אביב ולתבוע פיצוי על כך.

נכון לתחילת 2017 הסכום המקסימלי אותו ניתן לקבל גם ללא הוכחת נזק הוא 70,000 ₪ ואם יוכח כי הנתבע פרסם לשון הרע מתוך כוונה תחילה לפגוע עשוי בית המשפט לפסוק פיצויים של עד 140,000 ₪.

עבירות בתחום המיסוי

מומלץ כמובן לשלם את כל המיסים בזמן ולא להיקלע לעימותים עם רשויות המס ולתסבוכות משפטיות מיותרות.

יחד עם זאת, גם בעל עסק שמקפיד על התנהלות נאותה עלול למצוא עצמו מואשם למשל בעבירת מע"מ מהותית, כלומר התנהלות שהייתה בה כוונה פלילית. במקרים אלה יוגש לרוב כתב אישום, ועוד כדאי לדעת שגם על עבירות מע"מ המוגדרות כ"טכניות" העונש עלול לכלול גם שנת מאסר – כך שבכל מקרה של חקירה במע"מ מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד פלילי בתל אביב.

איך עורך דין פלילי בתל אביב יכול לבטל כתב אישום?

אדם שהוגש נגדו כתב אישום צפוי לעמוד למשפט, שמהווה בכל מקרה חוויה בלתי נעימה, ואשר כמובן עלולה להוביל גם לעונש ואפילו חמור.

עורך דין פלילי בתל אביב עשוי לחסוך לכם את החוויה המפוקפקת!

דרך אחת שבה יכול לפעול עו"ד מנוסה היא ניהול משא ומתן עם הפרקליטות על-מנת לשכנע את אנשיה כי אין עניין לציבור בתיק, טענה משפטית נוספת שעשויה להוביל לביטול כתב אישום היא אכיפה בררנית ובמקרים אחרים הבקשה נשענת על אי עריכת שימוע לנאשם לפני הגשתו של כתב האישום.

על-מנת למקסם את הסיכויים לבטל את כתב האישום יש לפנות לעורך הדין הפלילי מייד עם קבלתו ביחד עם הזימון למשפט.

 

פרסום באתר