כללי עסקים וכלכלה

רוצה להקים חנות ברשת? מה עם סליקה של כרטיסי אשראי?

סליקה

היום, אם העסק שלכם לא נמצא באינטרנט, הוא נמצא במקום אחר, הרחק מאחורי המתחרים. ובכל זאת, הקמת אתר אינטרנט, יפה ככל שיהיה, ללא חנות, זה ללכת חצי דרך, ולקוות שבכל זאת נגיע. וחנות חייבת שיהיה לה שירותי סליקה אונליין.

אחד הדברים המתסכלים ביותר הוא לחפור ברשת, להשוות מחירים, למצוא את החנות המשתלמת ביותר, ואז, אחרי שסיננת, סרקת ומצאת, סימנת לחצת ושלחת, גילית הודעה שיש ליצור קשר עם החנות בטלפון להשלמת הרכישה בכרטיס אשראי. אל תעשו את הטעות הזו. הגיע הזמן שהאתר שלכם יאפשר סליקת כרטיסי אשראי ללקוחות אונליין.

מה זה שירותי סליקה?

למי שלא מכיר, שירותי סליקה אינטרנטיים הם החוליה המקשרת בין כרטיסי האשראי של הלקוחות שלכם לבין הקופה שלכם. החוליה הזו היא עמוד מאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שנועד לתת ללקוח המזדמן או הלקוח החוזר את התחושה שהחנות שלך רצינית, שהוא יכול להזמין את המוצר או השירות שהוא רוצה, ושיש לו איך לשלם בצורה בטוחה ומאובטחת.

נשמע מובן מאליו? אז לא בדיוק. אלפי חנויות מקוונות מסיימות את תהליך הרכישה אך ורק בצורה טלפונית. בעוד שלסלוק באינטרנט זה תהליך בסיסי מאוד, רבים פשוט לא הלכו עד הסוף, והחנות שלהם לא עובדת כפי שהייתה יכולה לעבוד.

אז איך בוחרים שירות סליקה לעסק שלכם?

פשוט מאוד, שירותי סליקה מקצועיים יגיעו עם קבלות, בעיקר בצורה של חברות גדולות, תיק לקוחות מרשים של חברות ובעלי עסקים שמשתמשים בשירות הסליקה הספציפי. הסיבה שאין הרבה שירותי סליקה אונליין היא שהדבר דורש דיסקרטיות ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר, ואין חברות רבות שלוקחות על עצמן את הסיכון.

החברות שמציעות שירותי סליקה באיכות גבוה הופכות לנבחרות והמובחרות, וגם בהן יש כאלו שמציעות ללקוחותיהם, כלומר לכם, עמלות הגיוניות יותר או פחות. לא רק עמלות טובות, אלא גם עמידה בלוחות זמנים, מערכת קלה ליישום והתקנה, מערכת ניטור ומעקב, העברת כספים מהירה ומאובטחת גם ללקוח וגם בשבילכם, וכמובן, סליקה של כרטיסי אשראי מכל סוג.

תגיות

פרסום באתר