כללי נופש ותיירות

סין, מדינה עשירה בהיסטוריה ולא סתם!

סין נחשבת לאחת המדינות הכי מרתקות בעולם ובמזרח בפרט. סין מציעה מגוון אטרקציות, פעילויות ואתרים תיירותיים לקהל המגיע לבקר בה. חשוב לציין כי למרות שהסינים ידועים כלא דוברי אנגלית וקיים קושי לטייל במדינה עדיין סין מצליחה לשמור על תואר של אחת המדינות הכי מתויירות בעולם כולו. אז מה כל כך מרתק בסין? כל התשובות במאמר לפניכם:

טיול בסין מבטיח חוויה מרתקת ומעניינת במיוחד, מעין מסע בזמן או מסע אל עולם אחר. סין כל כך שונה מהמערב וניתן לראות זאת בכל דבר החל מהתרבות, אופי האנשים, מנהגים, אוכל, מסורת, צורת רחובות, בנייה והנדסה ועוד. אחד הדברים שגורם לתיירים להמשיך לבקר בסין הוא כל הנושא של מסורת עתיקת שנים אל מול קדמה מופלאה. השילוב של היסטוריה עתיקה, מבנים ישנים, אתרים היסטורים, תרבות אותנטית אל מול גורדי שחקים, רחובות מהונדסים, עיצוב חדשני, אופנה מודרנית ועוד, גורמים לתיירים רבים להמשיך לבקר במדינה המסקרנת הזו.

מה אפשר לראות בסין?

כאמור, סין היא מדינה מדהימה המלאה באתרים תיירותיים ומגוון עצום של מקומות מעניינים לבקר בהם. אלו המבקשים לטייל בסין ולבקר בה חייבים לקחת בחשבון את האטרקציות הבאות. להלן מספר מקומות ואטרקציות מעניינות בסין:

  1. בייג'ינג – עיר הבירה של סין, עיר מרתקת במיוחד המציגה בגאווה את השילוב המדובר של סין, שילוב של אותנטיות אל מול מודרניות וקדמה. העיר בייג'ינג בפני עצמה מלאה באתרים תיירותיים כגון העיר האסורה, החומה הגדולה, ארמון הקיץ ועוד אתרים מוכרים יותר או מוכרים פחות.
  2. העיר שנחאי – העיר שנחאי היא אחת הערים הגדולות בסין עם אופי קוסמופוליטי. העיר מלאה בגורדי שחקים, מגדלים מרשימים ובניינים גבוהים. כמו העיר בייג'ינג גם שנחאי מלאה באתרים תיירותיים כגון טיילת הבונד, מוזיאון שנחאי, מגדל הטלוויזיה ועוד.
  3. חיילי הטרקוטה בשיאן – מתחת לאדמה, נמצא הקבר של הקיסר הראשון של סין, צ'ין שה חואנגדי. תחת אחוזת קבר זו נמצא צבא של יותר מ- 6,000 חיילי חרס. הפסלים מעוצבים בהקפדה מושלמת והתחשבות בפרטים הכי קטנים. חלק מהחיילים הנם חיל רגלי וחלק מלווים בסוסים וכרכרות. זהו מחזה מדהים המלא בהיסטוריה מסתורית הנחקרת עד היום.
  4. חבל סצ'ואן – חבל ארץ עצום בגודלו, זהו גן עדן לכל חובבי הטבע, לאנשים שאוהבים לראות ירוק בעיניים ולאנשים האוהבים לעשות טיולים רגליים בטבע. החבל הוא אזור הררי עם יערות סובטרופיים, עצי במבוק, נחלי מים, אגמים צלולים, מפלי מים גבוהים ושלל נופי טבע מרהיבים.

לסיכום
תיירים ישראלים המעונייניים להגיע ולטייל בסין צריכים לקבל אשרת ויזה וחתימה על הדרכון, זאת ניתן להשיג בשגרירות. בסין קיימת שגרירות ישראלית היכולה לתת מענה לקהל הישראלי בעת הצורך. בשנים האחרונות הסינים החלו להפתח לעולם התיירים והיום ניתן לטייל בסין בצורה יותר ידידותית ונוחה.

 

פרסום באתר