בריאות וטיפולים כללי

מה חשוב שתדעי על ניתוח מתיחת בטן והאם זו בחריה נכונה עבורך?

זה ידוע שהרבה מאוד נשים, כאשר הן מביטות במראה, אינן מרוצות. זה יכול להיות האף הגדול מידי, החזה הנופל או אלף ואחד דברים אחרים, אך לרוב מה שמשותף לכל הנשים הוא חוסר שביעת הרצון מהבטן. זה נשמע לך מוכר? לא משנה מאיזו זווית את מסתכלת על עצמך במראה, כי בכל מקרה הדבר היחיד כמעט שאת רואה זו בטן גדולה שלא יורדת? אם כך, אולי הגיע הזמן שגם את, כמו נשים אחרות, תחשבי על ניתוח מתיחת בטן. ניתוח למתיחה של הבטן יכול להיות הדבר שישנה את ההופעה החיצונית שלך, ובפעם הראשונה בחייך תעמדי מול המראה עירומה ותהיה מרוצה, אז למה לא?

ניתוח מתיחת בטן – למה זה יכול להתאים?

חשוב להבין שאם את אישה צעירה, אם עוד לא היית בהריון ואם עוד לא ילדת, עלול להיות שעבורך ניתוח מתיחה של הבטן לא יתאים, בהנחה כמובן שכן תרצי להביא ילדים לעולם. העניין הוא שכל השינויים שעוברות נשים בהריון משפיעים גם על העור, על המתיחה ועל האופן שבו הבטן נראית ולכן רצוי לעשות ניתוח מתיחת בטן רק אחרי כל הלידות המתוכננות. מצד שני, גם לא כדאי לחכות עם העניין יותר מידי שנים, כי ככל שתעשי את הניתוח מוקדם יותר כך תוכלי ליהנות מתוצאותיו כבר מהזמן הקרוב.

איפה כדאי לעשות את הניתוח?

ניתוח מתיחה של הבטן, כמו הרבה ניתוחים פלסטיים אחרים, אפשר לעשות היום כמובן אצל לא מעט מנתחים טובים. עם זאת, לא כל מנתח פלסטי מומלץ יתאים לעניין, כי הוא חייב להיות בעל מיומנות בתחום הספציפי של ניתוח מתיחת בטן ולא רק של ניתוחים פלסטיים באופן כללי. בנוסף, כדאי לבדוק לא רק האם המנתח מומלץ, אלא גם איך נראית הקליניקה שבה הוא מתכוון לעשות לך את הניתוח. האם המקום נראה מטופח ונקי? והאם יש לאותו מנתח מוכר גם צוות מקצועי של עובדים ועוזרים? ככל שיהיו לך יותר פרטים אודות המנתח כך יהיה לך יותר קל לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך ולכן שווה להשקיע בבירור מקדים בנושא.

פרסום באתר