בריאות וטיפולים כללי

איך להתכונן לקראת ניתוח חזה?

ניתוח חזה

ניתוח חזה הוא ניתוח מורכב, ולמרות שמדובר בניתוח נפוץ מאוד, וניתוח שהפך להיות אחד מהמבוקשים ביותר בתחום הרפואה האסתטית בשנים האחרונות, עדיין מדובר בהליך כירורגי לכל דבר, הליך שחשוב מאוד להתכונן אליו בהתאם.

לפני שעוברים ניתוח ניתוח חזה יש לקחת בחשבון לא רק את ההכנות לפני הניתוח, או לשאול שאלות לגבי ההליך עצמו, אלא לא לשכוח גם את התקופה שלאחר הניתוח וההתאוששות ממנו. הכנה נכונה לניתוח כוללת גם את הנושא הזה, היא כוללת גם הכנה לתקופה שלאחר הניתוח ולמה שתצטרכו לבצע לאחריו, ולכן חשוב להתכונן לכך בהתאם לפני הניתוח עצמו.

ידע הוא כוח

ידע הוא כוח, ובמיוחד לפני הליך רפואי כל שהוא. ככל שתדעו יותר על התהליך כך תוכלו להתמודד איתו טוב יותר, תוכלו לדעת כיצד לנהוג לפני הניתוח ואחריו וליהנות מתהליך הרבה יותר טוב, ותקופת התאוששות הרבה יותר נוחה. לכן, אל תתביישו לשאול את הרופא כל שאלה שיש לכם על הניתוח, להתייעץ עם צוות המרפאה בנוגע לכל חשש שיש לכם וכמובן, היעזרו באינטרנט בכדי ללמוד כמה שיותר על ההליך, על ההכנות ועל ההתאוששות לאחר הניתוח. תוכלו למצוא מידע רב באינטרנט ושימו לב לקבל חומרים ומידע מאתרים מקצועיים בלבד בהם החומר נכתב על ידי רופאים מנוסים ומתוך התחום ולא ממקורות בלתי מוכרים ומהימנים.

סיוע לאחר הניתוח

חשוב מאוד להכין מראש סיוע ותמיכה על ידי בני משפחה או חברים קרובים אשר יסייעו לכם במהלך תקופת ההתאוששות מהניתוח ואחריו באופן כללי. בימים שמיד לאחר הניתוח יהיה עליכם לקבל סיוע צמוד, ויהיה לכם קשה לבצע פעולות שונות בעצמכם כמו הליכה, מקלחת, הכנת אוכל וכדומה, ולכן חשוב שבימים הראשונים לאחר הניתוח לא תהיו לבד ויהיה לכם מי שיסייע לכם לאורך כל היום.

לאחר מכן, עם ההתאוששות, הפעולות היום יומיות יהיו קלות יותר אך קחו בחשבון גם תקופה של חופשה מהעבודה לאחר הניתוח, וכן המנעות מפעילות גופנית וכדומה, חשוב שתדעו בדיוק מה מותר ומה אסור לכם לעשות לאחר הניתוח וכך תוכלו לעבור את תקופת ההחלמה על הצד הטוב ביותר.

תגיות

פרסום באתר