הכל לבית כללי צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

ניקוי כתמים מספות בד – אפשר לעשות זאת, ובקלות

ניקוי כתמים מספות בד

ספות בד הן אופציה רווחת מאוד בימינו, מכמה סיבות ובראשן המחיר האטרקטיבי, המגוון הרחב של האפשרויות (בדים טבעיים כגון פשתן וכותנה, בדים מלאכותיים כמו פוליאסטר ומיקרופייבר ועוד) והעובדה שניתן לחדש את מראה הספות בקלות ובפשטות. אחד החסרונות שמיוחסים לספות הבד הוא הכתמים שנוצרים עליהן – אבל כדאי לדעת שניתן לקנות כתמים מספות בד, ואפילו בקלות יחסית.

להקדים תרופה למכה

הדרך הטובה ביותר להבטיח שלא יהיו כתמים על ספות בד היא באופן טבעי להימנע מיצירת כתמים אלה. הגורם העיקרי להכתמתם של בדי הריפוד שמקנים לסלון את המראה הרצוי מבחיתנו הוא אוכל והגורם השני הוא משקאות מכתימים – ולכן אם נצמצם ככל האפשר את האכילה והשתייה כשאנחנו יושבים על הספה בסלון, יצטמצם במידה ניכרת גם מספר הכתמים ובעצם הסיכוי להיווצרותם מלכתחילה.

עוד כלל פשוט בהקשר של ניקוי כתמים מספות בד הוא לנסות לנקות כל כתם מיד עם היווצרותו. תמיד מוטב לטפל בבעיות מיד כשהן נוצרות ולא לדחות את הפתרון, ובאופן ספציפי ככל שנקדים לטפל בכתם כך גדל הסיכוי להסירו באופן יעיל באמת.

ניקוי כתמים מספות בד באופן מקצועי

אופציה נוספת שעומדת לרשות מי שרוצה לשמור על הסלון שלו נקי, שובה לב ובעל חזות שנראית חדשה ומרשימה היא ניקוי כתמים מספות בד באופן מקצועי.

בסופו של דבר אנחנו רוצים לנצל את הסלון באופן מגוון, ומבלים בו שעות רבות, וקשה עד בלתי אפשרי להימנע לחלוטין מאכילה ושתייה כשאנחנו יושבים על הספות. עוד כדאי לזכור שגם האנשים הזהירים והקפדניים ביותר עלולים לשפוך מעט שתייה או להפיל חלק מהאוכל כך שייווצר כתם על ספת הבד, וגם הרצון לנקות כל כתם מיד עם היווצרו לא תמיד מתממש.

ניקוי כתמים מספות בד באמצעות ציוד ייעודי הוא שירות שמספק תועלת רבה, ובמקרים רבים הוא חוסך את הצורך להחליף את הסלון (שהרי רובנו לא נרצה לחיות בסלון מוכתם שנראה מוזנח). הניקיון מבוצע באמצעות מכונה משוכללת שמזריקה מים ומיד יונקת אותם ובדרך זו מבטיחה ניקוי מושלם של כל ספת בד.

פרסום באתר