כללי שירותים מקצועיים

מתקני הרמה יעילים במיוחד

מתקני הרמה

מפעלים ובתי עסק רבים זקוקים למתקני הרמה לצורך ביצוע של מטלות שונות באופן שוטף.

מתקני הרמה

הדור החדש של מתקני הרמה נבנה בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ולכן היקפי הסיוע שלו לעבודה השוטפת מתרחבים כל הזמן. ענפים רבים הבינו שמתקני הרמה יסייעו להם מאד במהלך העבודה הרוטינית וגם יחסכו להם זמן וכוח אדם.

במקום להטיל משימת הרמה של מטענים על כמה עובדים שיזיעו, יעבדו כמה שעות וגם עלולים לפגוע בבריאותם, מציבים במקום זה מתקן הרמה ומעלים לגובה את כל הציוד הנדרש. פעולה זו נעשית תוך פרק זמן קצר מאד וכל הציוד מגיע ללא פגם לגובה הנדרש.

מתקני הרמה מתוחכמים

קיימים מתקני הרמה על גבי זחליות שמונעות בשיטת חשמל ודיזל, המבנה הצר והארוך של המתקן מאפשר הגעה למקומות צפופים, מלאי מכשולים שונים וצרים. המתקן עומד במקום מרים את זרועותיו ומגיע לכל נקודה רצויה.

בקצה העליון של מתקני הרמה אפשר לחבר בכל פעם מכשיר אחר על פי הצורך הספציפי. אחת האפשרויות המוצלחות ביותר היא סל אדם. העובד נכנס פנימה, מרימים אותו לגובה והוא יכול לבצע בנוחות כל דרישה. ללא השימוש במתקן זה היה קשה מאד להגיע לתוך המיקום הצר גם בעזרת סולם או בירידה בסנפלינג.

מתקני הרמה הבנויים בצורה של מספריים הם בעלי גמישות יוצאת דופן ומאפשרים לעובד לנוע בין המדפים השונים במחסנים או בחנויות ולבצע מטלות שונות שקשה מאד לבצע אותן בדרך אחרת.

מתקני הרמה בנויים לעבודה בדרגות שונות של עומס על פי סוג המתקן ובדרגות שונות של גובה על פי הצורך. ספקטרום האפשרויות הוא רחב ביותר וכל חברה תמצא את מתקני ההרמה הטובים ביותר עבורה על פי צרכי העבודה הספציפיים.

מתקני הרמה מסוגלים לעמוד על כל משטח יציב, מחוץ למבנה, בתוך מבנה, על כל משטח שהוא ישר או מפולס ולהרים את הציוד ישירות לגובה ללא צורך בסיבוב או שינוי בתצורה.

נוחות השימוש

רוב המתקנים האיכותיים הללו פועלים ללא הנעה עצמית, המצברים שלהם נטענים ברשת חשמל רגילה דבר המקל מאד על העבודה השוטפת ביום יום.

פרסום באתר