כללי עסקים וכלכלה

משרדים להשכרה בגבעתיים

משרדים להשכרה בגבעתיים

גבעתיים, שבעבר הייתה ידועה כעיר שקטה ומנומנמת משהו, התעוררה בשנים האחרונות והחלה להתפתח בקצב מואץ. אחת הסיבות העיקריות לכך היא מחירי הנדל"ן הגבוהים מאוד בתל אביב, והחיפוש אחרי דירות מגורים ומשרדים בערים אחרות בגוש דן, ובפרט בגבעתיים שמתאפיינת הן בהיותה צמודה לתל אביב והן באיכות הגבוהה של השירותים שהיא מעניקה למי שחי ועובד בשטחה.

בהתאם ישנה מגמת ביקוש ערה להשכרת משרדים בגבעתיים, ועם הביקוש עולה גם ההיצע של משרדים להשכרה בגבעתיים.

קודם כל לוקיישן

המפתח לבחירה מושכלת של משרד להשכרה בגבעתיים הוא קודם כל המיקום. לוקיישן הוא מרכיב חשוב בהצלחה של עסקים רבים, גם בעידן הדיגיטלי של ימינו, וגם אם אל המשרד שלכם לא צפויים להגיע לקוחות ואין צורך בחשיפה לעוברים ושבים, עדיין למיקום ישנה חשיבות, שהרי מן הסתם תרצו שיהיה לכם נוח להגיע אליו בבוקר ונוח לצאת ממנו אל צירי התנועה המרכזיים אחה"צ.

ההתפתחות המהירה בעיר בשנים האחרונות הובילה לכך שניתן כיום למצוא משרדים להשכרה בגבעתיים באזורים שונים בה – באזור מרכז העיר (שכונת שינקין וגבעת רמב"ם, שהפכו גם מעוז של אוכלוסייה איכותית, כך שהן נעימות ומטופחות להפליא ומהוות סביבה מושלמת לפעילות עסקית מכל סוג); באזור הקניון המשגשג, שיש ממנו גישה הן לדרך השלום ולנתיבי איילון והן אל כביש 4; באזור העסקים שבדרום גבעתיים (אזור כורזין) אשר היציאה ממנו אל אלוף שדה מידית; וגם בצפון העיר (אזור בורוכוב) שהוא הסמוך ביותר למרכז תל אביב ובקרוב צפוי להתפתח עוד מבחינה עסקית – בתחילת 2017 הסתיימה הקמת מגדל השחר (מגדל אשר ממוקם ברחוב שפע טל בעיר, וש-38 מתוך 53 הקומות שלו מיועדות למסחר ומשרדים), ובקרוב יתווספו אליו מגדלים בעלי מאפיינים דומים והאזור כולו יהפוך לסיטי של גבעתיים.

משרדים להשכרה בגבעתיים – מה הצרכים שלכם?

הדגש החשוב השני במסגרת חיפוש אחרי מציאת משרדים להשכרה בגבעתיים הוא מיפוי מדויק של הצרכים שלכם: כמה חדרים אתם צריכים, האם משרד עם פרצלציה מתאים לכם, האם ישנו צורך בחזית הפונה לרחוב וכו' – על סמך מיפוי שכזה, תוכלו למצוא משרד בגבעתיים שישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות ויתרום להצלחתכם העסקית.

פרסום באתר