בריאות וטיפולים כללי

משקה שיבולת שועל של הרבלייף

כאשר מדובר על שמירה על תזונה מאוזנת ובריאה, תקופת השיגרה היא תקופה נוחה מאד לשמירה ותחזוק של התזונה אך בתקופות של חופש, קיץ וכדומה המשימה הופכת ליותר ויותר קשה. אז איך נשמור על תזונה בריאה ומאוזנת בתקופות אלו, בהן התפריט המאוזן אינו נגיש אלינו ב- 100%?

אין ספק שבתקופות של חופש אנו נתקשה בצורה משמעותית לשמור על התזונה שלנו. המשימות הרבות, היציאות לפעילויות שונות והרצונות של הסובבים אותנו גורמים לנו להתרחק יותר ויותר מהתפריט שאליו התרגלנו, התפריט הבריא.

על מנת להצליח לשמור על תזונתנו בתקופות הקשות יותר ניתן להשתמש במשקאות, טבליות, אבקות וכדומה המחזירות את האנרגיה לגופנו. חברת הרבלייף הוציאה לאחרונה את המשקה החדש שלה, משקה שיבולת שועל בטעם תפוח. משקה זה הוא דוגמה מעולה לצריכה של סיבים תזונתיים שלא בתפריט הרגיל שלנו. המשקה מעניק תמיכה יומית למערכת העיכול והוא מכיל 100% סיבים תזונתיים טבעיים.

במה עוזרים סיבים תזונתיים?

תזונאים רבים ממליצים מאד לכלול בארוחה היומית לפחות 20 גרם של סיבים תזונתיים. סיבים אלו חיוניים לגופנו ותורמים לתפקוד בריא של מערכת העיכול. סיבים תזונתיים מסייעים באופן ישיר בטיפול ומניעה של עצירות, שלשולים ובעיות עיכול אחרות. בנוסף, סיבים אלו יעזרו למניעה של בעיות ומחלות לב, מחלת הסוכרת, השמנת יתר ועוד.

במשקה שיבולת השועל של הרבלייף קיימים 60% סיבים תזונתיים לא מסיסים התורמים לניקוי טבעי של הגוף. בנוסף, קיימים 40% סיבים תזונתיים מסיסים התורמים בתהליך חילוף חומרים במעי.

מדוע צריכים את הסיבים התזונתיים?

בתזונה היום יום, הרגילה שאנו צורכים ניתן למצוא מזונות מזוקקים ומעובדים המכילים כמות ממש מינימלית של סיבים תזונתיים. הכמות המינימלית של הסיבים התזונתיים יכולה להשפיע על תפקוד מערכת העיכול, לגרום לאי נוחות ולתחושת שובע איטית.
המשקה של חברת הרבלייף, שיבולת שועל בטעם תפוח לזין אתכם ב- 5 גרם סיבים תזונתיים, פחות מ- 15 קלוריות לכוס, סיבים תזונתיים משיבולת שועל, תפוחים, תירס ועוד.

אך צורכים את משקה השיבולת שועל של הרבלייף?

ניתן לצרוך את המשקה כמשקה לכל דבר, משקה בפני עצמו. התזונאי של הרבלייף ממליץ לשלב את המשקה עם ארוחת בוקר מאוזנת או הכנתו כשייק בוקר מרענן. ניתן לשתות את המשקה במהלך היום כמו כל משקה אחר אך חשוב לשלב פעילו גופנית בשלב כזה או אחר במהלך היום.

לסיכום

משקה השיבולת שועל החדש של הרבלייף יכול לעשות פלאים בגופכם, הוא יכניס אנרגיה, יתרום למערכות שונות בגופכם והכי חשוב הוא יתן לכם את מנת הסיבים התשונתיים שאתם צריכים במהלך היום שלהם. נסו לשלב את המשקה בארוחת הבוקר והכניסו קצת תזונה מאוזנת ואורח חיים בריא במהלך היום יום שלכם

 

 

פרסום באתר