כללי מחשבים ואינטרנט צרכנות נבונה שירותים מקצועיים

מערכת ERP יעילה במיוחד

מערכת ERP

אחד מכלי הניהול החשובים ביותר בכל עסק היא מערכת ERP המטפלת בכל נושא מערכות המידע בתוך הארגון. כדי למנוע מצבים של היעלמות מידע קריטי עקב סיבות טכניות או אחרות, מערכת ERP מקושרת לענן ובו מוחזק כל המידע האקוטי.

מערכת ERP

מערכת ERP יעילה היא לב ליבו של כל מערך המידע בארגון, היא מטפלת בנושאים האקוטיים ביותר המשויכים לעסק והם עמוד השדרה שלו.

שליטה ברמות המלאי במחסנים

רמות המלאי שמתוכננות בכל מחסן הן נתון קריטי. ירידה מתחת לרמות המלאי הנחוץ יצור מצב שבו אין די סחורה לספק ללקוחות ורמות מלאי גבוהות יגררו עלויות גבוהות של אחזקת המלאי ויפחיתו את הכנסות של העסק.

נתונים על המלאי הספציפי במערכת ERP של כל פריט ופריט הן אקוטיות כדי להזמין במועד מלאי נוסף במיוחד כשמדובר בסחורה המגיעה ביבוא יש להקפיד להזמין במועד כך שלא יוצר מצב בו אין סחורה כלל מפריט שנמכר היטב.

בעסקים העובדים על פי פעילות עונתית כמו ביגוד יש חשיבות רבה בניתוב המלאי בזמן ובין הסניפים השונים כדי למקסם את ההכנסות.

ניהול קשרי הלקוחות של החברה

מערכת ERP מרכזת את כל המידע המפורט על לקוחות החברה, שם העסק, מספר הח.פ. והעוסק מורשה שלו, כתובת המשרדים והמחסנים ומשרדי הטלפון במשרדי ובמחסני החברה. כמו כן את פרטי המידע של כל אנשי הקשר בתוך הארגון שעימם עובדים באופן רציף, מנכ"ל, מנהלי מחסנים, אנשי רכש, שיווק, כספים וכו'. כתובות מייל וטלפונים סלולריים של כל אחד מהם.

מערכת ERP מתקדמת כולל מידע גם על לקוחות הקצה, אם מדובר לדוגמה בשיווק נעליים, קיים מידע על כל לקוחה, אילו דגמים היא רכשה ומה מידת הנעל שלה כדי להציע לה בעתיד מבצעים ייעודיים על פי סגנון הנעליים האהוב עליה.

דוחות ניהול ובקרה

המערכת מבצעת בקרה על נתונים שונים במערך העבודה כמו הנתונים של שעות העבודה של העובדים במשרדים ומחוצה להם, ההתנהלות במחלקות השונות כמו ייצור ושיווק, בסניפים כמו אתרי בניה ברחבי הארץ או חנויות במיקומים שונים.

השימוש במערכת מאפשר לכל מנהל לדעת בדיוק מה קורה בעסק על כל רבדיו.

תגיות

פרסום באתר