כללי שירותים מקצועיים

5 דברים שהופכים מנכל למוצלח

לכל ספינה יש את הקפטן שלה. ולכל ארגון יש את המנכל שמנווט את הארגון אל עבר ההצלחה הכלכלית והמקצועית. המשמעויות של מנכל, הן במקרים רבים רוחביות וארוכות טווח, ובדיוק מהסיבה הזו אם אתם צריכים לבחור את המנכל החדש לחברה שלכם, חשוב לבחור מנכל מוצלח. כמובן שההגדרה של מנכל טוב משתנה מארגון לארגון, ובהתאם לחוויה שאתם רוצים ליצור לעובדים, אבל ישנם כמה עקרונות ייסוד שמלווים אתכם לאורך הראיונות. במאמר הקרוב, אנו נציג לפניכם את חמשת עקרונות הייסוד לבחירת מנכל מוצלח.

מי הוא מנכל מוצלח? חמשת התכונות החשובות

חמשת התכונות הכי חשובות של מנכל מוצלח הן:

  1. ניהול – זו היא תכונה נרכשת, שהיא כל כולה תולדה של ניסיון מקצועי רב שנים. כדי להצליח להניע את גלגלי הארגון, צריך לדעת איך להפעיל אנשים ומערכים גדולים, תוך מינימום בזבוז של משאבים מיוחדים.
  2. הקשבה – מנהל טוב הוא מנהל שמקשיב לצרכים שעולים מהשטח ומתאים את עצמו אליהם.
  3. ראיית המרחב – הן בתוך הארגון והן אצל המתחרים, המנהל הכללי חייבם להבין מה מתרחש סביבו ואיך הוא יכול לשפר את העמדות.
  4. ארגון – מנהל טוב הוא אדם שעובד בצורה שיטתית, תוך בניית תוכנית סדורה ומאורגנת, שמשפיעה על הצלחת הארגון לאורך שנים ארוכות קדימה.
  5. אדפטציה מהירה – לעיתים רבות השטח משתנה במהירות סביב המנהל והוא צריך להתאים את עצמו לתנאים החדשים, תוך מינימום השפעה ופגיעה בהצלחת החברה כולה.

אל תוותרו על האיכות של המנהל הכללי

ברור לכם שההצלחה של כלל המחלקות בתוך הארגון שלכם, היא תולדה של עבודתו של מנכל מוצלח. ועל כן, באם עולה הצורך לשכור את שירותיו של מנכל חדש, אתם נדרשים להבין איך התכונות הללו באות לידי ביטוי אצל המנהל שאתם רוצים להכניס לחברה. קחו את הזמן וצרו את הפרופיל האידיאלי של מנהל, לפני שאתם מפרסמים את המודעה ויוצאים לסבב הראיונות. רק בצורה מאורגנת וסדורה, אתם תגייסו את האדם הנכון לתפקיד הנכון ותהפכו את הארגון שלכם למקום הרבה יותר מוצלח.

פרסום באתר